• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38725
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بهره‌مندی ۲۶ هزار دانش‌آموز آذربایجان‌شرقی از خدمات معلم یاریگر
  دیبا: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به جذب و پوشش حداکثری نوآموزان و نحوه دسترسی آن‌ها به روش‌های آموزشی حضوری، شبکه شاد و مدرسه تلویزیونی، گفت: ۲۶ هزار دانش‌آموز مناطق محروم استان نیز از خدمات آموزشی معلمان «یاریگر» بهره‌مندند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، جعفر پاشایی روز پنجشنبه در گفت و گویی در خصوص پوشش حداکثری خدمات آموزشی برای دانش آموزان مناطق دور دست و محروم، اظهار کرد: ۴۱۱ درس نامه توسط یکهزار و ۸۰۰ معلم یاریگر بین دانش آموزان آذربایجان شرقی در این قبیل مناطق توزیع شده است.

  وی افزود: مسئولیت پذیری اخلاقی و حرفه ای همه متولیان آموزشی، اعم از دبیران، مدیران و عوامل اجرایی برای ارایه خدمات مجازی شبانه روزی در زمان تعطیلی مدارس و همچنین تهیه و توزیع کمک های مومنانه لوازم آموزشی و الکترونیکی، عضویت در شبکه شاد و احساس مسئولیت در مقابله با حوادث و رویدادهای بحرانی و همکاری با سایر ارگان ها از جمله دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بسیج در تامین امکانات لازم برای مقابله با کرونا، نشانگر بالا بودن مسئولیت پذیری  در استان است.

  پاشایی گفت: از طریق شبکه سازی گسترده و تعاملی بین ستاد با خانواده ها، همکاران، دانش آموزان، مناطق و نواحی و رسانه ها و جامعه محلی از طریق شبکه های رادیویی، تلویزیونی، خبرگزاری ها و مطبوعات، فضای مجازی از جمله شاد، سامانه پیام کوتاه، شبکه سامد و دیدارهای چهره به چهره با رعایت دستورالعمل ها و ارتباط تلفنی و ویدیو کنفرانس، توسعه ارتباطی حداکثری را داشته ایم.

  وی خاطرنشان کرد: نظارت حداکثری از طریق افزایش بازدیدها و بازرسی های ستادی و منطقه ای و بازدیدهای سرگروه های آموزشی و راهبران آموزش و کارشناسان و مدیران مناطق و نواحی از مدارس با شیوه های خود ارزیابی و حضوری و با بهره گیری از ظرفیت سامانه نظارت در استان ایجاد شده است.

  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، پاسخگویی حداکثری به سوالات و ابهامات رسانه ها، مدیران استانی و منطقه ای ، شهروندان و خانواده ها و واحدهای برون سازمانی در شرایط کنونی و پاسخگویی حداکثری معلمان و مدیران به اولیا در شبکه شاد را از جمله عملکردهای مدیران این سازمان برشمرد.

  وی از جذب مشارکت حداکثری خیران و فرهنگیان در پیوستن به پویش آجر به آجر و کمک های مومنانه به دانش آموزان بی بضاعت خبر داد و گفت: در این راستا ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کمک جمع آوری شده و نیز ۵۶۹ گوشی و تبلت، ۱۷ هزار بسته معیشتی و ۱۵ هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان توزیع شده است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز