• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38524
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز خبر داد؛
  پیش بینی اجرای پروژه‌های توزیع برق تبریز به ارزش ۲۰۰میلیارد تومان
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز از پیش بینی اجرای پروژه‌های توزیع برق این شرکت به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال جاری خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی، عادل کاظمی دیشب در نشست خبری گفت: طی سال ۹۹ تاکنون ۸۵ میلیارد تومان پروژه توسط شرکت توزیع برق تبریز خاتمه یافته و ۳۵ میلیارد تومان پروژه نیز مراحل نهایی خود را سپری می‌کند و تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

  وی سپس ادامه داد: پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال جاری نزدیک ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه توسط این شرکت به بهره برداری برسد.

  کاظمی همچنین در خصوص اجرای طرح برق امید نیز با بیان اینکه این طرح از ابتدای آبان ماه آغاز شده است، افزود: بر اساس این طرح ۱۵ درصد مشترکان خانگی و تجاری برق تبریز پرمصرف، ۲۳ درصد کم مصرف و بقیه خوش مصرف هستند.

  کاظمی با بیان اینکه مشترکانی که ۸۰ کیلووات ساعت مصرف داشته باشند کم مصرف هستند، ادامه داد: هزینه برق این خانوارها رایگان است. همچنین مشترکانی که بین ۸۰ تا ۲۰۰ کیلووات مصرف داشته باشند خوش مصرف و بالاتر از ۲۰۰ پرمصرف هستند.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار مشترک دارد و باید با فرهنگ سازی زمینه کاهش و مدیریت مصرف برق فراهم شود.

  وی با بیان اینکه تبدیل سیم‌های مسی به کابل‌های خودنگه دار در راستای کاهش تلفات نقش مؤثری دارد، گفت: بیش از ۶۳۰۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف داریم که تاکنون یک هزار و ۱۰ کیلومتر کابل مسی به خودنگه دار تبدیل شده و همچنین ۴۰۰ کیلومتر نیز در دست تهیه و نصب کابل هستیم.

  کاظمی به آتش سوزی سال گذشته سرای دودری بازار تبریز اشاره داشت و افزود: ۱۲۰ واحد تجاری در سرای دو دری آسیب دیده بود که کنتور برق تمام مشترکان نصب شده و این شرکت در این سرا بیش از ۱۰ میلیارد ریال هزینه کرده است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز