• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38517
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قبادی دانا خبر داد:
  واریز کمک معیشت ۳۰۰ هزار تومانی برای ۱۰۰ هزار خانوار بهزیستی
  دیبا: رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای ۱۰۰هزار خانوار تحت حمایت سازمان بهزیستی کشور امشب مبلغ ۳۰۰هزار تومان روی کارت بانکی آنها به عنوان کمک معیشت اختصاص یافته از سوی بنیاد مستضعفان شارژ می شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از مهر، وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور در خصوص کمک های بنیاد مستضعفان به مددجویان آسیب دیده از کرونا در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: در شرایطی که مردم عزیز با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، با حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای حدود ۱۰۰ هزار خانوار نیازمند تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی کشور، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان ظرف امشب به عنوان کمک هزینه معیشتی موردی روی کارت بانکی آنها شارژ خواهد شد.

  وی ادامه داد: از این ۱۰۰ هزار خانوار، ۷۰ هزار خانوار دارای فرد دارای معلولیت هستند و ۳۰ هزار خانوار نیز کسانی هستند که زنان سرپرست خانوار مسئولیت اداره خانواده را به عهده دارند.

  قبادی دانا بیان کرد: این افراد کسانی هستند که تحت پوشش بهزیستی هستند که با تشخیص مددکاران در سراسر کشور این مبلغ به صورت موردی به آنها اختصاص داده شده است.

  به گفته وی ۷۰ درصد این خانوارها کسانی هستند که مستمری بگیر سازمان بهزیستی هستند و ۳۰ درصد نیز خانوارهای پشت نوبت دریافت مستمری هستند.

  رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: حدود ۲۰ درصد مبلغ کلی تخصیص یافته برای استان تهران و خصوصاً شهرستان های اطراف تهران و حومه تهران است و ۸۰ درصد مابقی به سراسر کشور اختصاص یافته که در مجموع کل مبلغ اختصاص داده شده مبلغ ۳۰ میلیارد تومان است.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز