• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38393
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اصلاح الگوی مصرف مشترکان پرمصرف آذربایجان شرقی، هدف اجرای طرح برق امید است
  دیبا: مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌شرقی با اشاره به اجرای طرح پویش سراسری برق امید، گفت: اصلاح الگوی مصرف مشترکان پرمصرف خانگی که ۱۵ درصد مصرف‌کنندگان را تشکیل می‌دهند، هدف اجرای این طرح در این استان است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق آذربایجانشرقی، اکبر فرج نیا روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: ۵۴درصد مشترکان برق خانگی آذربایجان شرقی خوش مصرف و ۲۴ درصد کم مصرف هستند و هدف نهایی اجرای طرح سراسری «برق امید» کاهش ۱۰ تا ۱۵درصدی مصرف کل برق در استان است.

  وی با اشاره به اینکه ۲ روستای آذربایجان شرقی از نیروگاه خورشیدی تامین برق می شوند و توسعه این رویکرد برای ما در اولویت خواهد بود، اضافه کرد: ایران ۲ برابر متوسط جهانی مصرف انرژی داشته و از این حیث مقام اول جهان را دارد و شاه کلید و هدف اصلی طرح برق امید کاهش مصرف انرژی با اصلاح الگوی مصرف است.

  وی یادآوری کرد: ارایه خدمات غیرحضوری، بخش دیگری از طرح تحول دیجیتال است که  برای سلامت مردم به خصوص در ایام کرونا پیش بینی شده و بر اساس این طرح از ۱۰۰ خدمت شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی ۳۹ خدمت به صورت غیرحضوری ارایه می شود.

  کشف پنج هزار و ۲۵۰ ماینر در آذربایجان شرقی 

  مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی همچنین اظهار کرد: امسال تاکنون پنج هزار و ۲۵۰ ماینر در این استان کشف و ضبط شده است.

  فرج نیا ادامه داد: ۶۰ فقره پرونده در این خصوص تشکیل شده که بیشترین کشف ماینر و تعداد پرونده مربوط به شهرستان مراغه بوده است.

  سال گذشته نزدیک ۴.۵ میلیارد تومان از بابت بسته های تشویقی به صنایع و بخش کشاورزی آذربایجان شرقی به خاطر همکاری در مدیریت مصرف برق پرداخت شد.

  شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی به غیر از شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر در سایر ۱۹ شهرستان استان و ۳۵ شعبه خود در حال خدمات‌رسانی به مردم است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز