• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ | کد خبر : 38375
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:
  اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در تبریز از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان
  دیبا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در مرکز استان خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر ، علیار راستگو با اعلام این خبر، گفت: این محدودیت‌ها با هدف کاهش زنجیره ابتلای بیماری و همزمان با سراسر کشور از روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه سال جاری در تبریز آغاز می‌شود.

  وی به مهم‌ترین مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا اشاره کرد و گفت: بر اساس تصمیمات این جلسه، فعالیت گروه‌های شغلی دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ عصر تا صبح تعطیل خواهد بود.

  وی ادامه داد: فعالیت‌های مرتبط با گروه شغلی یک همچون بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، قصابی‌ها، مراکز تولید و عرضه محصولات پروتینی و میادین میوه و تره‌بار در هر ساعت از شبانه روز، ممکن است و رستوران‌ها و مراکز عرضه غذاهای سرد و گرم نیز صرفاً به شکل بیرون‌بر مجاز به فعالیت خواهند بود.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدودیت‌های پیشین ستاد مقابله با کرونا در استان همچنان پابرجاست، افزود: محدودیت‌های جدید تا ۲۰ آذر به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت.

  راستگو همچنین اظهار داشت: اتحادیه‌های مربوط، مجامع صنفی و اداره اماکن با متخلفان، طبق قانون، برخورد و متناسب با مورد، مجازات جریمه یا پلمپ واحد را برای آنان اعمال می‌کنند.

  وی با بیان اینکه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا فردا صبح برگزار می‌شود، افزود: به احتمال زیاد و در صورت تصویب در ستاد استانی مقابله با کرونا، محدودیت‌های جدید در مرکز استان، شامل تعدادی از شهرستان‌های بزرگ نیز خواهد شد.
  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز