• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ | کد خبر : 29970
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شهروندان از سفرهای غیرضروری بپرهیزند/ تمام راه‌های اصلی استان باز است
  دیبا: علیزاده گفت: در حال حاضر شریان‌های اصلی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد، فقط  مسیرهای روستایی با توجه به شدت بازندگی و کولاک بسته شده بود.

  به گزارش دیبا خبر، اروجعلی علیزاده، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با بیان اینکه تمام عوامل راهداری به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند اظهار داشت: بعد از بارش برف در استان،  مسیرگشایی خطوط مواصلاتی در مناطق برفی آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد.

  وی گفت: در حال حاضر شریان‌های اصلی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد، فقط  مسیرهای روستایی با توجه به شدت بازندگی و کولاک بسته شده بود که با تلاش همکاران راهداری به تدریج در حال یاز شدن است.
  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد: جاده‌های فرعی در مناطق روستایی شهرستان‌های، چاراویماق، بستان‌آباد، آق کندی و نظرکهریزی با توجه به بارش سنگین برف بسته شده بود که در حال بازگشایی هستند. در حدود ۳۰ روستا باقی ماندهاند که با تلاش راهداران در حال بازگشایی هستند.
  علیزاده یادآور شد: رانندگان عزیز از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند چراکه مه شدید و لغزندگی در گردنه‌ها وجود دارد، از سلامت وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کرده، لباس گرم و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز