• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ | کد خبر : 29942
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وزیر راه: ۳۰ درصد ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن حذف می‌شوند
  دیبا: وزیر راه و شهرسازی از حذف حدود ۳۰ درصد ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن در سراسر کشور به دلیل واجد شرایط نبودن خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر ، یکشنبه گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که پیش‌بینی می‌شود ۴۰ درصد ثبت‌نامی‌های طرح اقدام ملی مسکن به دلیل قرمز بودن فرم «ج» از متقاضیان واقعی جدا شده و جزو حذف‌شدگان باشند، اظهار کرد:‌ مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن نیمه بهمن آغاز می‌شود.

  محمود محمودزاده بیان کرد: با توجه به این‌که پایش ثبت نام مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن بیش از ۴۵ روز زمان می‌برد، از این رو ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از نیمه بهمن ماه آغاز خواهد شد. بنابراین کسانی که نتوانستند در مرحله نخست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کنند، آماده درج اطلاعات خود در سامانه از نیمه دوم این ماه باشند.

  با توجه به ثبت‌نام حدود ۲۶۰ هزار نفر در مرحله اول طرح ملی مسکن بر اساس اظهارات معاون مسکن و ساختمان وزیر راه حدود ۱۰۴ هزار نفر بعد از پالایش از طرح مذکور حذف خواهند شد.

  این در حالی است که وزیر راه و شهرسازی دیروز از حذف ۶۰ درصد ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن در برخی شهرها به دلیل واجد شرایط نبودن خبر داد.

  محمد اسلامی در این‌باره گفته است:‌ متاسفانه در برخی شهرها ۶۰ درصد ثبت‌نام‌کنندگان واجد شرایط نیستند که در مرحله پالایش باید حذف شوند و معدل کشوری در این خصوص حدود ۳۰ درصد است.

  وی افزود: در بعضی از استان‌ها که ظرفیت کمی داشتند و باید زمین بیشتری به آن‌ها اختصاص می‌دادیم نیز در حال آماده‌سازی پروژه هستیم و به‌زودی مرحله دوم ثبت‌نام‌ در این استان‌ها آغاز می شود.

  وی تاکید کرد: سعی می‌کنیم ۴۰۰هزار متقاضی واجد شرایط این طرح را به‌نام و با کد ملی شناسایی و به پروژه‌ها متصل کنیم تا پروژه خود را بشناسند و با سازنده ارتباط برقرار کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز