• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ | کد خبر : 29886
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  نجات پسر ۱۲ ساله از دست پدر روانی
  دیبا: فرمانده یگان امداد پایتخت از دستگیری پدر سنگدل که کودک خود را مورد آزار و شکنجه قرار می‌داد، خبر داد.

  به گزارش دیبا خبر، سرهنگ دلاور القاصی مهر در تشریح این خبر اظهار کرد: واحدهای گشت انتظامی در حال گشت زنی در محدوده آزادگان بودند که مشاهده کردند یک دستگاه خودروی زانتیا در حاشیه خیابان بزرگراه متوقف شده بود.

  وی با اشاره به اینکه مدتی مأموران رفتار راننده را تحت مراقبت قرار دادند، بیان داشت: تیم گشت انتظامی یگان امداد برای بررسی موضوع راننده خودرو را تحت بازجویی اولیه قرار دادند و سپس خودروی وی را بررسی کردند.

  این مقام انتظامی گفت: در بررسی از خودروی متهم یک قبضه سلاح سرد و پنجه بکس کشف و متهم که به نظر می‌رسید موضوعی را پنهان می‌کند، صندوق عقب خودرو مورد بررسی قرار گرفت.

  القاصی مهر افزود: مأموران در بررسی از صندوق عقب خودرو یک پسر بچه ۱۲ ساله‌ای را مشاهده کردند که دهان و دست و پا کودک با چسب پهن بسته شده بود که بلافاصله مأموران دهان و دست و پا پسر بچه را آزاد کردند و علت را جویا شدند.

  وی ابراز داشت: پسرک در اظهارات خود به مأموران بیان داشت پدر من به علت مشکلات خانوادگی و نداشتن حالت عادی قصد آزار و اذیت من را دارد که در گذشته نیز این کار را چندین بار تکرار کرده است.

  فرمانده یگان امداد تصریح کرد: مأموران بلافاصله پدر کودک آزار را دستگیر و برای بررسی موضوع و تحقیقات پلیسی در اختیار کلانتری مربوط قرار دادند.

  القاصی مهر اضافه کرد: بدرفتاری با کودکان معمولاً در چهار حوزه مورد بررسی قرار می‌گیرد. کودک آزاری جسمی، کودک آزاری عاطفی، کودک آزاری جنسی و غفلت، همه آزارها عمدی و دلخواه نیستند چندین عامل در زندگی فرد ممکن است دست به دست هم بدهند تا فردی را به سوی آزار دادن یک کودک بکشاند ازجمله: فشارهای عمومی و محلی، مواجه شدن با یک بچه عقب مانده یا بچه‌ای با اختلال رفتاری، یک خاطره شخصی در مورد آزار قرار گرفتن ضربه روحی و آسیب دوران کودکی، استفاده از داروها و روان گردان‌ها، اختلافات زناشویی، بیکاری هیچ کسی قادر به پیش بینی این نکته نیست که کدام یک از این عوامل موجب می‌شود عده‌ای از افراد، کودکی را مورد آزار قرار دهند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز