• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ | کد خبر : 21856
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان :
  ۳۱ شهریور جشن خداحافظی با بخاری های نفتی برگزار خواهیم کرد
  دیبا: مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با بیان این که در مناطقی که امکان گاز رسانی از سوی دولت وجود نداشت کلاس های درسی را به بخاری هوشمند مجهز می کنیم، گفت: ۳۱ شهریور جشن خداحافظی با بخاری های نفتی برگزار خواهیم کرد و ۳۵۰ کلاس درسی که بخاری نفتی دارند کلا به بخاری هرموتیک هوشمند مجهز می شوند.

  ۳۱ شهریور جشن خداحافظی با بخاری های نفتی برگزار خواهیم کرد

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، پیام صدقی در گردهمایی روسا و مدیران آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در سالن اجلاس باشگاه فرهنگیان تبریز بیان کرد: آموزش و پرورش یک ابر سیستم بوده و نوسازی خود را فونداسیون این ابر سیستم می داند.

  وی با بیان این که برای حل مشکلات مدارس بایستی اولویت ما مشخص شده و هماهنگی در این راستا صورت گیرد، گفت: ۶۰ درصد مدارس استان نیاز به بهسازی، نظام سازی ،تعمیر، تخریب و بازسازی دارند.

  مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان افزود: اولویت سازمان نوسازی در سال ۹۸ جمع آوری مدارس خشتی و گلی در سطح کشور و استان می باشد.

  صدقی تصریح کرد: در سطح استان ۴۵ ساختمان آموزشی متروکه داریم و در راستای بازسازی آن ها هستیم.

  وی با بیان این که در مناطقی که امکان گاز رسانی از سوی دولت وجود نداشت کلاس های درسی را به بخاری هوشمند مجهز می کنیم، گفت: ۳۱ شهریور جشن خداحافظی با بخاری های نفتی برگزار خواهیم کرد و ۳۵۰ کلاس درسی که بخاری نفتی دارند کلا به بخاری هرموتیک هوشمند مجهز می شوند.

  مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گفت: در مهر ماه ۳۵پروژه با ۲۱۶ کلاس درس به فضاهای آموزشی استان اضافه خواهد شد.

  صدقی افزود: ۱۵۰ پروژه خیر ساز نیمه تمام در سطح استان داریم که برای تکمیل این پروژه ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز