• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ | کد خبر : 1213
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
  ۴۱ میلیون نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند
  دیبا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بیش از ۴١ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش حمایت های کوتاه مدت و بلند مدت این سازمان هستند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، سید تقی نوربخش افزود: هم اکنون این سازمان در سه بخش بیمه ای، درمان و امور اقتصادی فعالیت می کند.

  وی به گردش مالی بیش از ۵ هزار میلیارد تومانی این سازمان اشاره کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی هم اکنون ماهیانه بالغ بر ٢٢٠ میلیارد تومان مستمری بیمه بیکاری، یکهزار و ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه های درمانی بیمه شدگان و حدود ٢٠٠ میلیارد تومان هزینه های جاری و حقوق پرسنلی پرداخت می کند.

  وی اظهار کرد: این سازمان نقش مهمی در تامین امنیت نیروهای مولد کشور داشته و همواره از نیروی کار، تولید و کارآفرینان حمایت کرده است.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به کارنامه قابل دفاع این سازمان در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: هم اکنون سازمان به دور از حاشیه، دارای برنامه مدون و مصوب است.
  نوربخش با اشاره به تغییر نگرش ‘بنگاه داری’ به ‘سرمایه داری’ در این سازمان با هدف افزایش توان اقتصادی و صیانت هرچه بیشتر از صندوق بین نسلی تامین اجتماعی گفت: این تغییر رویکرد، ضمن شفافیت، ارزش افزوده بیشتری را برای افزایش تامین منابع پایدار، ایجاد خواهد کرد.

  وی ادامه داد: در حال حاضر فعالیت های اقتصادی این سازمان در قالب شرکت های سرمایه گذاری ‘شستا’ فعالیت می کنند که اخیرا با تشکیل دو هلدینگ پتروشیمی و دارویی به فعالیت شفاف خود در بورس ادامه می دهد.

   

  انتهای پیام/

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز