• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ | کد خبر : 1000
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز صورت گرفت/
  بازدید مسئولین غذا ودارو از داروخانه بیمارستان های های شهدا و الزهرا
  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز، معاون غذا و دارو این دانشگاه به همراه مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر، از داروخانه و انبارهای دارویی مراکز بیمارستانی شهدا و الزهرا تبریز بازدید به عمل آوردند. نعمتی نسبت به برنامه ریزی برای بهبود […]

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز، معاون غذا و دارو این دانشگاه به همراه مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر، از داروخانه و انبارهای دارویی مراکز بیمارستانی شهدا و الزهرا تبریز بازدید به عمل آوردند.
  نعمتی نسبت به برنامه ریزی برای بهبود و اصلاح فرایند کاری داروخانه ها با جذب داروساز و ارتقا علمی و آموزش مسئولین داروخانه ها با بهره گیری از اساتید داروسازی بالینی جهت توسعه و مشاوره های دارویی دراین مراکز تاکید کرد و راه اندازی و پیگیری فارماکوپه بیمارستان را از اولویت های کاری آنها برشمرد.
  وی همچنین از تبدیل داروخانه ها به مراکز مراقبت های دارویی در بیمارستان ها در آینده ای نزدیک خبر داده و افزود: تمامی داروهای بیماران سرپایی و بستری در مراکز مراقبت های دارویی قابل عرضه بوده و نظارت و کنترل بیشتری بر مصرف و تجویز منطقی دارو خواهد بود.

  در این بازدید آقاجانی، مدیر اداره نظارت بر دارو و مواد مخدر نیز ضمن بررسی مشکلات موجود در این داروخانه ها و تاکید بر توسعه و تجهیز انبارهای دارویی و داروخانه ها ضوابط جدید فضای فیزیکی داروخانه ها بر اساس قوانین جدید سازمان غذا و دارو را به مدیریت بیمارستان های مذکور ابلاغ نمود. همچنین در این بازدید نرم افزارهای دارویی فارماکوپه و دارویاب موجود در بیمارستان شهدا نیز بررسی و مورد تایید قرار گرفت.

   

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز