• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 8757
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  درخت نفرین شده در نیوجرسی
  دیبا: یکی از تسخیرشده ترین مکان ها در زمینی پرت و دورافتاده در نیوجرسی قرار دارد، جایی که یک درخت بلوط تک و تنها به حال خود رها شده است.

   

  درختی نفرین شده و شیطانی که صدها نفر را به دار آویخته!

  درخت شیطان در نیوجرسی | New Jersey Devil’s Tree

   

  به گزارش دیبا خبر، وقتی این درخت را می بینید یک درخت ساده و کهنسال بلوط را می بینید و چیز عجیب و غریبی در ظاهرش وجود ندارد. اما باید پای صحبت ها و داستان های مردم محلی بشینید تا متوجه شوید این درخت به هیچ وجه یک درخت معمولی نیست. مردم نیوجرسی آن را «درخت شیطان» می نامند و معتقدند از این درخت صدای جیغ و فریاد شنیده می شود. صدها نفر از شاخه های همین درخت به دار آویخته شده اند و به باور مردم محلی روح مرده ها هنوز هم در این حوالی پرسه می زنند.

  ترسناک ترین درخت دنیا

  چرا این درخت نفرین شده است؟

  تقریبا تمامی اهالی نیوجرسی داستانی ترسناک در مورد درخت شیطان برای تعریف کردن دارند. گفته می شود که گروه نژادپرست کوکلاکس کلان که به قتل عام سیاهان می پرداختند مقر اصلی شان را در کنار همین درخت قرار داده بودند. از آن جا که درخت شیطان در منطقه ای دورافتاده از مرکز شهر قرار داشت کوکلاکس کلان ها این درخت را برای دار زدن و اعدام سیاهپوستان انتخاب کرده بودند. داستان های زیادی در مورد این درخت وجود دارند و برخی گزارش داده اند که روح هایی آویزان از درخت را به چشم خود دیده اند.

  علاوه بر به دار آویختن تعداد زیادی سیاهپوست بی گناه، داستان وحشتناک دیگری هم در مورد درخت شیطان وجود دارد. گفته می شود که در اوایل ۱۹۰۰ مزرعه داری که از افسردگی شدید رنج می برد خانواده اش را برای پیک نیک به زیر این درخت آورد. هدف او تنها برگزاری یک پیک نیک ساده و وقت گذرانی با خانواده اش بود، اما در پایان تمام اعضای خانواده اش را کشت و خودش را از شاخه های درخت به دار آویخت. مردم نیوجرسی معتقدند که درخت شیطان ماهیتی اهریمنی دارد و حتی وقتی به آن دست می زنید احساس گرما می کنید. به گفته مردم در فصل زمستان که برف روی درخت می بارد به خاطر همین گرما سریع آب می شود و دور تا دور درخت هیچ وقت پوشیده از برف نمی شود.

  کوکلاکس کلان

  نیروی شیطانی درخت

  ظاهرا درخت شیطان دوست ندارد کسی از شاخه هایش بالا برود و به بازدیدکنندگان هم در این مورد هشدار داده می شود. به گفته استیو ک. یکی از شاهدان که از نزدیک این درخت را دیده است این درخت هرکسی که از شاخه هایش بالا برود را با نیرویی اسرارآمیز به پایین پرت می کند. او در مورد تجربه شخصی خودش این طور می گوید:

  «به محض این که روی شاخه درخت نشستیم صداهایی را از داخل درخت شنیدیم. صداها بلند و بلندتر شدند و ناگهان صدای مهیبی آمد و انگار یک انرژی نامرئی ما را از شاخه به زمین پرتاب کرد. شدت این پرتاب به حدی بود که وقتی زمین خوردم متوجه شدم مچ پایم از دو جا شکسته است.»

  صداهای ترسناکی که از داخل درخت شنیده می شود

  باورش واقعا دشوار است که یک درخت بتواند موجودی ترسناک و نفرین شده باشد. اما در باور مردم نیوجرسی این درخت بلوط واقعا درخت شیطان و طلسم شده ایست. افرادی که از نزدیک این درخت را دیده اند ادعا کرده اند که از داخل درخت صداهای جیغ گوشخراشی شنیده اند. موضوع عجیب در مورد درخت شیطان که به شایعه ها دامن می زند این است: معمولا درخت ها و به ویژه درختان بلوط محل سکونت و زندگی انواع جانوران مثل سنجاب، پرنده ها و حیوانات دیگر هستند؛ اما هیچ گونه حیوان و جانوری در درخت شیطان زندگی نمی کنند و ظاهرا از آن دوری می کنند.

  درخت تسخیر شده نیوجرسی

  ظاهرا داستان هایی که در مورد درخت شیطان وجود دارد تمامی ندارند. یکی از این داستان ها در مورد لمس کردن تنه درخت است. افرادی که از نزدیک درخت شیطان را دیده اند می گویند که وقتی دستشان را به تنه درخت زده اند نوعی ماده روغنی عجیب روی دستشان به جا مانده است که به زحمت و با دشواری زیاد پاک می شده است.

  مردمی که در حوالی این درخت زندگی می کنند فکر می کنند که ریشه های درخت شیطان آن قدر عمیق است که در نهایت به جهنم رسیده است. ترس و وحشتی که درخت شیطان در طول دهه ها ایجاد کرده آنقدر زیاد است که بارها افرادی سعی کرده اند این درخت را نابود کنند. روی تنه این درخت هنوز هم می توان رد تبر یا اره را دید که ظاهرا راه به جایی نبرده اند. از طرفی برخی هم به وجود درخت شیطان افتخار می کنند و سعی در محافظت آن دارند. هرچه باشد این درخت باعث جذب صدها گردشگر از نقاط مختلف به این منطقه پرت شده است!

  درخت نفرین شده

  در حال حاضر دور تا دور درخت شیطان با توری سیمی پوشانده شده تا مردم نتوانند به این درخت آسیب برسانند. به گفته افرادی که این کار را انجام داده اند محصور کردن درخت شیطان نه فقط برای محافظت از درخت، بلکه برای محافظت از مردمی است که برای دیدن آن به این منطقه می آیند. چرا که اتفاقات بسیار عجیب و غیرقابل توضیحی در نزدیکی این درخت افتاده است. علاوه بر این، مسئولین شهر شاخه های درخت را که به طرز عجیب و غریب و ترسناکی رشد کرده بود قطع کردند تا کمتر باعث جلب توجه مردم بشود. بسیاری از مردم محلی تمام داستان های درخت شیطان را واقعی می دانند و می گویند که بهترین کار این است که این درخت نفرین شده را به حال خود رها کرد.

  منبع: ranker.com

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز