• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 8243
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  معلولان در انتظار اجرای قانون جدید حمایت از حقوق معلولان
  دیبا: مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به حمایت جامعه معلولان از حضور محسنی بندپی در وزارت رفاه گفت: تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در این دوره گام مهمی در حمایت از بیش از ۳ میلیون معلول است.

  معلولان در انتظار اجرای قانون جدید حمایت از حقوق معلولان

  به گزارش دیبا خبر به نقل از تسنیم، مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به حمایت جامعه معلولان از حضور محسنی بندپی در وزارت رفاه گفت: تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در این دوره گام مهمی در حمایت از بیش از ۳ میلیون معلول است.

  علی همت‌محمودنژاد با اشاره به اینکه انوشیروان محسنی بندپی با تصدی پست وزارت رفاه فرصت ایجاد نقش تاریخی خود در زندگی معلولین ایران را داراست، اظهار کرد: پس از حمایت‌های بندپی رئیس وقت سازمان بهزیستی کشور از تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در مجلس بیش از ۳ میلیون معلول و ۱۲ میلیون نفر از خانواده‌های آنان منتظرند تا در صورت معرفی بندپی از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر رفاه و رای مثبت مجلس به آنان اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان را جشن بگیرند.

  محمود‌نژاد بیان کرد: مدیریت ۳ ساله بندپی بر سازمان بهزیستی و آگاهی وی در امور زنان سرپرست خانوار، معلولان، سالمندان، بیمه سلامت و تامین اجتماعی می‌تواند فرصت خوبی برای پرداختن و رفع معضلات اجتماعی در کشور برای جمهوری اسلامی ایران باشد.

  مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران خاطرنشان کرد: این اولین بار است که در تاریخ جمهوری اسلامی از بدنه سازمان بهزیستی فردی به عنوان سرپرست وزارت رفاه و کاندید تصدی این پست معرفی می‌شود.

  وی همچنین از بندپی خواست که با وجه به حمایت همه‌جانبه جامعه مدنی معلولین از ایشان در خصوص تصدی پست وزارت رفاه برنامه‌ای جامع و مدون، علمی و عمل‌گرا جهت کسب رای مثبت مجلس ارائه دهد.

  انتهای پیام /

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز