• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ | کد خبر : 6666
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اشتباهات مردانه در رابطه زناشویی
  دیبا: برقراری رابطه جنسی در قدم اول نیاز به ایجاد یک حس مثبت عاشقانه دارد که مردان گاهی ناخواسته با رفتارهایی به عنوان اشتباهات در رابطه زناشویی این حس را از بین می برند.

  به گزارش دیبا خبر، مردان در برقراری رابطه جنسی رفتارهایی را نادانسته انجام می دهند که نتیجه ی برعکس می دهند . اشتباهات رابطه زناشویی از سوی زنان و مردان به یک اندازه در کاهش کیفیت و لذت موثر است.آقایون باید بدانند که تغییر در تفکر آنها زندگی جنسیشان را به شدت تغییر خواهد داد.از این هفت اشتباه رایج که بیشتر مردها شاید ندانسته مرتکب می شوند باید حتما پرهیز کنند تا زندگی آنها بهتر و عاشقانه تر شود.اشتباهات رابطه زناشویی

  اشتباهات رابطه زناشویی

  اشتباه اول این است که مردها فکر میکنند رابطه جنسی ظرف چند ثانیه در اتاق خواب شروع می شود

  مردها با سرعت چشم به هم زدن تحریک می شوند اما برای زن ها تحریک جنسی سریع اتفاق نمی افتد. روانشناس متخصص روابط جنسی و سکسولوژیست لان کرنر می گوید” مردها بیشتر اوقات فراموش می کنند که همسرشان به اندازه آنها سریع تحریک نمی شود. کمی بوسه و بغل و نوازش حتما باید برای خانم ها باشد تا زن ها به مرحله تحریک جنسی برسند. احساس امنیت جنسی برای زن ها در روابط زناشویی کلید بهبودی یک رابطه است تنها ۳خ ثانیه آغوش و بوسه در بدن زن هورمون اکسیتوزین ترشح می کند که باعث ایجاد حس نزدیکی و عشق در زنان می شود.

  اشتباه دوم این است که مردها فکر می کنند می دانند همسرشان چه می خواهد.

  همانقدر که خیلی از زن ها ادای ارگاسم را در می آورند در حالیکه به آن نرسیده اند به همان اندازه اگر زنی از رابطه لذت نبرد مردها به راحتی این را نمی فهمند. از پرسیدن سوالاتی مثل ” این حس خوبی می دهد؟” یا ” خودت بگو چه کار کنم؟” نترسید بگذارید زن مرد را راهنمایی کند.

  اشباهات رابطه زناشویی

  اشتباه سوم این است که مردها فکر می کنند زنان ادبیات جنسی را دوست ندارند و گاهی از آن پرهیز می کنند.

  مردها باید بدانند که همسرشان ادبیات جنسی را دوست دارند اگر به درستی این کار را انجام دهند. این کار باعث می شود مردها تشخیص دهند همسرشان از چه حالت و رفتاری بیشتر لذت می برند. صحبت های جنسی با زن کردن هم خجالت او را از بین می برد و هم باعث می شود که به شناخت بهتری از زندگی جنسی یکدیگر برسند. اما باید مردها بدانند که چطور این ادبیات جنسی را با همسرشان شروع کنند گاهی زن ها نسبت به آن موضع می گیرند اما اگر بحث را عاشقانه کنند هر زنی از آن لذت می برد.

  اشتباه چهارم این است که مردها آناتومی کولیتوریس را جدی نمی گیرند.

  در اینکه بیشتر زنها احتیاج به تحریک جنسی از طریق تحریک کولیتوریس دارند هیچ شکی نیست. اما این مسئله خیلی پیچیده تر از آن است که مردها فکرش را می کنند. برخی مردها آناتومی کولیتوریس را به درستی نمی شناسند و سعی هم نمی کنند خوب یاد بگیرند تنها این پیش فرض که کولیتوریس زن را تحریک کنند دست به کار می شوند و عدم شناخت آنها باعث می شود نتیجه عکس داشته باشند. عصبهایی که به این دکمه کوچک وصل شده در کل اندام تناسلی زن پخش شده است و اگر بیش از اندازه و با فشار با آن برخورد شود درد شدیدی دارد و گاهی به واژن آسیب می رساند. تنها کافیست آقایون سعی کنند با پرسیدن از همسرشان یادبگیرند که چطور این کار را بکنند. هیچ دلیلی برای خجالت کشیدن وجود ندارد. زن ها با هم متفاوت اند و از همه مهم تر این زندگی جنسی در یک زندگی مشترک اهمیتی فوق العاده دارد که متضمن خوشبختی ویا برعکسش عامل جدایی می شود.

  اشتباه پنجم این است که مردها فکر می کنند باید طبق برنامه خودشان پیش بروند.

  به هیچ وجه فکر نکنید که اگر سه بار اول این روش جواب داده است دفعات بعد هم جواب می دهد. یک نکته مهم زنان در رابطه با تحریک جنسی که مردها نمی دانند این است که آنچه که آنها را تحریک می کند کاملا به حالت روحی زن در آن لحظه بستگی دارد مهمتر آنکه تحریک جنسی زن به شدت تحت تاثیر سیکل قاعدگی اوست. گاهی نوک سینه ها ( در اثر سیکل قاعدگی) آنقدر حساس است که بدتر زن را آزرده می کند و یا گاهی اندام تناسلی زن بدون هیچ تحریکی پذیرای رابطه جنسی است.

  بنابراین طبق نظر روانشناسان و متخصصین باید در مورد زنان روش های مختلفی را در رابطه جنسی پیاده کرد و نظر او را در هر مورد پرسید. وقتی مردی در مورد یک برنامه جنسی با زنش به نتیجه رسید همان را ادامه دهد واز او بخواهد که هر جور که او دوست دارد شکل رابطه را تغییر دهند.

  اشتباه ششم این است که مردها تنها به تحریک جنسی زن می پردازند و تحریک روحی که اهمیتی دو چندان دارد فراموش می کنند.

  در حالیکه مردها در هنگام رابطه فیزیکی خیلی به مسائل روحی زن توجه نمی کنند باید بدانند که زنان در اثر تحریک حسی و روحی بیشتر لذت می برند. به یاد آوردن یک خاطره دلپذیر و یک حافظه جنسی در گذشته و یا حتی گفتن جملات عاشقانه و دلنشین و تعریف از زیبایی زن شاید بیشتر از تحریک اندام جنسی او را متمایل به رابطه کند.

  اشتباه هفتم این است که مردها انتظار دارند تنها رابطه دخول است که زن را به ارگاسم می رساند.

  برای تقریبا ۸۰ درصد زنان دخول به تنهایی باعث ارضای آنها نمی شود و دلیلش هم کاملا علمی است (اینلینک را بخوانید) چون بیشتر حالات رابطه جنسی کولیتوریس را تحریک نمی کند. راههای زیاد دیگری هست که زن ها بسیار بیشتر از دخول لذت می برند و به ارگاسم می رسند. تقریبا برای تمام زنان تحریک دهانی و و تحریک کولیتوریس با دست بسیار بیشتر باعث لذت آنها می شود. البته این راهها نباید به صورتی باشد که اعتماد به نفس مرد را در انجام رابطه جنسی کم کند. بهترین راه این است که قبل از عمل دخول زن را تا حد ممکن تحریک کند می تواند دهانی و یا با انگشتان باشد و بعد عمل دخول را انجام دهد تحقیقات نشان داده است که به این روش بیشتر زنان به ارضای داخلی و واژینال می رسند.

  در کل مردها باید بدانند که در طول رابطه جنسی نباید مردسالاری داشته باشند و به قول خودشان حرف خودشان باشد، لجبازی و گاهی عدم احترام به خواسته زن زندگی را تا حدی دچار مشکلات می کند که ریشه یابی آن بعدها بسیار مشکل می شود. این اشتباهات رایج مردها در رابطه جنسی را باید جدی گرفت تا مبادا باعث عمیق شدن مشکلات دیگر نشود.

  نمناک

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب