• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53231
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیشرفت ۹۳ درصدی اجرای محوطه‌سازی باغات الحاقی مجموعه ائل‌گلی
  دیبا: مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: با اعتبار حدود هفت میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال محوطه‌سازی باغات الحاقی مجموعه ائل‌گلی به پیشرفت ۹۳ درصدی رسیده است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری ایمنا از آذربایجان شرقی، سیامک آسیایی ظهر امروز _پنجشنبه بیست و یکم تیر_ اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست تملک و احیای باغات قدیمی تبریز، بخش عمده‌ای از باغات پیرامونی مجموعه ائل‌گلی در ضلع شمالی به این تفرجگاه تاریخی و تفریحی الحاق شده است.

   

  وی با تاکید بر تداوم اجرای امور مربوط به ساماندهی و بهسازی باغات تملک شده، افزود: در راستای بهسازی، ساماندهی و احیای هرچه شایسته باغات ضلع شمالی مجموعه ائل‌گلی و تسهیل تردد همشهریان در این فضای دلپذیر، اجرای عملیات محوطه‌سازی این محدوده با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در حال انجام است.

   

  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با اشاره به پیشرفت ۹۳ درصدی پروژه محوطه‌سازی باغات تملک شده ائل‌گلی، تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر راه‌های دسترسی باغات با اتمام عملیات کف‌سازی و محوطه‌سازی قابل استفاده همشهریان است و طی روزهای آینده نیز تمام باغات الحاقی با انجام عملیات عمرانی مورد نظر به بهترین شکل آماده استفاده عمومی مردم خواهد بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز