• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53194
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حدود هزار و ۷۰۰ نفر در کنگره بانوان تاثیرگذار ثبت‌نام کردند
  دیبا: مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان‌شرقی گفت حدود هزار و ۷۰۰ نفر در کنگره بانوان تاثیرگذار ثبت نام کردند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از پانا، زهرا کوهی در کنگره زنان تاثیرگذار استان با اشاره به دایره اثرگذاری بالای زن در جامعه، افزود: ۲۲ درصد بانوان دارای شغل رسمی هستند اما بخش قابل توجهی از زنان جامعه نیز به عنوان فعال فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و کارآفرین فعالیت دارند که بنا به احساس نیاز و ضرورت جامعه در این مسیر حرکت می‌کنند.

   

  وی با تاکید بر لزوم تقویت نقش کنشگری زن در عرصه‌های مختلف، اظهار کرد: نخستین مرحله این اقدام از درون خانواده شروع می‌شود.

   

  وی تاکید کرد: زن و مرد، موهبتی در کنار هم بوده و باید در کنار یکدیگر قله‌های موفقیت در دنیا را طی کنند بنابراین پیشتازی هر یک از دیگری و ارجح بودن یکی از دیگری نوعی رفتار تدافعی در جامعه ایجاد می‌کند.

   

  کوهی با اشاره به دومین کنگره بانوان تاثیرگذار در استان، گفت: حدود هزار و ۷۰۰ نفر از بانوان موفق استان در سایت کنگره ثبت نام کردند.

   

  وی با بیان این ‌که در دوره قبلی سه بانوی استان در سطح ملی تجلیل شدند، افزود: در دوره دوم، مقرر شد تا بانوان تاثیرگذار هر استان داوری شوند و سپس به مرحله ملی راه یابند که در این راستا هشت منتخب اصلی استان معرفی شده و امروز از ۲۴ بانوی تاثیرگذار استان تجلیل می‌شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز