• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | کد خبر : 53121
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شرایط پزشکیان سخت‌تر از زمان روحانی است
  دیبا: رئیس جبهه اصلاحات آذربایجان‌شرقی گفت: پزشکیان شرایط سخت‌تر از زمان روحانی دارد و به هر حال انتظارات از او بالا است‌.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «آناج»، سعید پورشریفی رئیس جبهه اصلاحات آذربایجان‌شرقی، عصر امروز در جمع اصحاب رسانه، امام حسین(ع) را پیشوای اصلاح‌طلبان خواند و اظهارکرد: گفتمان اصلاحات حاصل تلاش متمادی انسان‌های حقیقت‌جو و عدالت‌طلب است. رئیس جمهوری که شعارش ایران برای همه ایرانیان بود، چه آنها که رای به او و چه رای به رقیب داده بودند و چه آن‌هایی که رای نداده بودند.

   

  وی ادامه داد: طلیعه روزی خوب و روزگاری خوش برای ایرانیان که همه با هم به سوی ایرانی که می‌تواند جزو کشورهای توسعه یافته شود حرکت خواهیم کرد. خداوند را شاکر هستم که عمری داد تا چنین روزی را بعد از دوم خرداد دیدم که مظهر وحدت و وفاق ملی شود.

   

  پورشریفی با اشاره به سوال خبرنگاری مبنی بر این‌که جبهه اصلاحات تاکنون چرا فعالیت کمی داشت، اذعان داشت: جبهه اصلاحات سازماندهی و کار تشکیلاتی داشت و ما منتظر نظر شورای نگهبان بودیم و هیچ حرکت تبلیغاتی قبل از آن صحیح نبود.

   

  وی گفت: جبهه اصلاحات با تمام محدودیت‌ها که بود بالاخره بود؛ پرچمی را در این کشور به حرکت واداشت. جبهه اصلاحات چشم‌اندازی متصور است که برای همه مشخص است؛ باید تکثر رسمیت شناخته شود و به سوی توسعه در حرکت باشیم؛ بیانیه ۱۵ ماده‌ای خاتمی هم مدنظر خواهد بود.

   

  رئیس جبهه اصلاحات آذربایجان‌شرقی در پاسخ به نقد یکی از خبرنگاران مبنی بر ارتباط‌گیری نامطلوب جبهه اصلاحات با جوانان در ایام قبل از انتخابات، گفت: ما در زمان دوم خرداد که گوشی، پیامک‌ و فضای مجازی نبود، با تلفن دفتر شماره‌ها را جلوی دست‌مان گذاشته و همه را دعوت به فعالیت می‌کردیم، جوانان با انگیزه باید پای ‌کار فعالیت حزبی بیایند و ماهم استقبال میکنیم.

   

  وی در واکنش به اعتراض یکی از خبرنگاران در خصوص حرکت ظریف هنگام حضور پای صندوق رای‌گیری همراه پزشکیان و توهین خواندن آن حرکت و انتقاد از فعالیت افرادی مانند آخوندی در ستاد و لزوم عدم بکارگیری چنین افرادی در بدنه دولت، پاسخ داد: ما این را از رئیس‌جمهوری پیگیری می‌کنیم.

   

  پورشریفی با بیان این‌که باید برای آقای پزشکیان آروزی موفقیت کنیم، ادامه داد: رئیس‌جمهوری چالش‌های سنگینی پیش رو دارد و باید در عرصه‌های بین‌المللی، فرهنگی، سیاسی و… باید به او کمک کنیم، کمک‌هایی که هدف‌دار بوده و لسانی نباشد.

   

  وی گفت: پزشکیان شرایط سخت‌تر از زمان روحانی دارد و به هر حال انتظارات از او بالا است و جبهه اصلاح‌طلبان باید در وهله اول برای تحقق مطالبات آذربایجان و گام بعدی برای موفقیت پزشکیان و سربلندی او تلاش کنیم تا تحرک اساسی به اقتصاد آذربایجان داده شود. اقتصاد یزد و کرمان با ترنوبل بالا می‌چرخد؛ فولاد مبارکه هر سال مبالغ کلانی به شهرداری تهران تزریق می‌کند که این موارد در شهرداری تبریز جایی ندارد و چنین اقداماتی برای شهرمان بسیار لازم است.

   

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز