• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52877
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۲ دستگاه ماشین‌آلات عمرانی حین خاک‌برداری غیرمجاز توقیف شد
  دیبا: شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: با هدف جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز در سطح منطقه، دو دستگاه ماشین‌آلات عمرانی حین فعالیت توقیف شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایمنا، رضا جان‌فشان نوبری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در آذربایجان شرقی با بیان اینکه با جدیت تمام از ساخت‌وسازهای غیرمجاز جلوگیری می‌شود، اظهار کرد: یکی از اقدامات مؤثر در راستای کاهش ساخت‌وسازهای غیرمجاز توقیف ماشین‌آلات عمرانی است که طی ماه‌های اخیر با حکم مراجع قضائی و همکاری شایسته نیروی انتظامی با جدیت تمام در حال اجرا است.

   

  وی افزود: یکی از تخلفات رایج در ساخت‌وساز، رعایت نکردن شهرسازی و اصول فنی و مستحکم نبودن بنا از سوی سازندگان است.

   

  شهردار منطقه ۶ تبریز ادامه داد: از جمله پیامدهای این موضوع آشفتگی سیمای شهر و بروز خطرات جانی و مالی برای مالکان و خریداران است که می‌تواند لطمه‌های جبران‌ناپذیری را به شهر و شهروندان وارد می‌کند.

   

  جان‌فشان نوبری از توقیف دو دستگاه ماشین‌آلات عمرانی حین ساخت‌وساز غیرمجاز خبر داد و تصریح کرد: این تعداد ماشین‌آلات شامل یک دستگاه بیل زنجیری و یک دستگاه لودر است که در مسیر اسب‌سواری و هنگام خاکبرداری غیرمجاز از اراضی ملی توسط عوامل معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه ۶ تبریز توقیف شد.

   

  وی ادامه داد: با هرگونه ساخت‌وساز غیرمجاز و غیراصولی که موجب آسیب جدی به زیبایی بصری سطح شهر و به خطر افتادن جان و مال شهروندان به‌دلیل استحکام نداشتن بنا، قاطعانه برخورد می‌کنیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز