• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52801
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  یارانه نقدی در دولت سیزدهم حدود ۹ برابر شد
  دیبا: سخنگوی دولت با بیان اینکه کالابرگ الکترونیکی با استقبال خوبی از سوی مردم همراه شد، گفت: یارانه نقدی در دولت سیزدهم حدود ۹ برابر شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری مشترک با صولت مرتضوی و بهرام عین اللهی وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار کرد: در روز‌های آخر فعالیت دولت سیزدهم هستیم. در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش با انتخابات زودهنگام مواجه شدیم، اما دولتمردان متعهدند با سرعت مضاعف آنچه رئیس‌جمهور شهید وعده داده بود را تکمیل کنند.

   

  افزایش حدود ۹ برابری یارانه نقدی در دولت سیزدهم

   

  وی ادامه داد: از امروز به صورت روزانه فعالیت‌ها و اقدامات دولت سیزدهم در این مدت کمتر از ۳ سال را معرفی می‌کنیم. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزء دستگاه‌های مورد ارجاع مردم و مرتبط با بحث رفاه و یارانه نقدی است. در این دولت یارانه نقدی حدود ۹ برابر شد، همچنین کالابرگ الکترونیکی با استقبال خوبی از سوی مردم همراه شد.

   

  بهادری جهرمی اظهار کرد: حوزه سلامت هم جزء حوزه‌های اولویت دار دولت است و روزانه در ابتدای این دولت، با ۷۰۹ متوفای کرونایی مواجه بود که در این دولت به صفر رسید. شهید رئیسی به حوزه درمان و سلامت توجه ویژه‌ای کرد. شورای عالی سلامت را بعد از ۱۰ سال احیاء کرد. درمان کودکان زیر ۵ سال و همچنین دهک‌های نخست رایگان شد.

   

  دبیر هیئت دولت یادآور شد: در این ۳ سال ۸ جلسه شورای عالی اشتغال برگزار شد که ۷ جلسه آن در زمان حیات شهید رئیسی بود.

   

  مرتضوی: نرخ بیکاری در دولت سیزدهم ۱.۲ درصد کاهش یافت

   

  وزیر کار گفت: در دولت سیزدهم بیش از ۲ و نیم میلیون فرصت شغلی در کل کشور ایجاد شده و با توجه به افزایش جمعیت فعال کشور نرخ بیکاری کاهش ۱.۲ درصدی داشته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز