• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52798
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازنگری در رای دیوان عدالت اداری برای بلیت پرواز‌های داخلی در دستور کار قرار گیر
  دیبا:رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی گفت: تجدیدنظر در رای دیوان عدالت برای بلیت پرواز‌های داخلی با توجه به افزایش چشمگیر قیمت پرواز‌ها باید در دستور کار قرار گیرد.

  یه گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر مسافرتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر آزادسازی نرخ بلیت هواپیما خود زمینه ساز ایجاد مشکلات بسیار زیادی برای مصرف کنندگان بلیت هواپیما شده است، گفت: با ابلاغ این مصوبه هم اکنون شاهد تغییر قیمت های بلیت ها در بسیاری از مسیرهای داخلی پرتردد از جمله مشهد و تبریز هستیم.

   

  وی ادامه داد: در همین رابطه باید نظارت ها از سوی سازمان هواپیمایی تشدید شود تا بیش از این قیمت ها نجومی نشود. همچنین باید در این زمینه مجلس ورود کند تا بتوانیم جلوی بخشی از رشد قیمت های نجومی در بلیت های مسیرهای داخلی را بگیریم.

   

  رفیعی گفت: افزایش قیمت بلیت هواپیما در شرایطی که هیچ یک از خدمات و امکانات شرکت های هواپیمایی افزایش نیافته است هیچ معنی ندارد و در این زمینه باید تجدیدنظر صورت گیرد.

   

  او اظهار کرد: همزمان با رای دیوان عدالت اداری باید نظارت ها در این بخش افزایش یابد و در این زمینه باید برنامه ریزی جهت تجدید نظر برای تخصیص سوخت یارانه ای در دستور کار قرار گیرد

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز