• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52646
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ساماندهی کتابفروشی‌های باغ گلستان تبریز
  دیبا: مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری تبریز از ساماندهی کتابفروشی‌های باغ گلستان با همکاری شهرداری منطقه ۸ این شهر خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، زبردست از ساماندهی کتابفروشی‌های باغ گلستان با همکاری شهرداری منطقه ۸ تبریز خبر داد و گفت: برای رفاه حال شهروندان به هنگام تردد از معابر و به منظور جلوگیری از سد معبر در فاز اول این طرح آن دسته از کتابفروشی‌هایی که فعالیت مستمر ندارند جمع آوری و کتابفروشی‌های فعال در راستای بهسازی منظر شهری ساماندهی خواهند شد.

   

  وی گفت:طی سال‌های گذشته شاهد عدم ساماندهی کتابفروشی‌های این محل بودیم و این در حالی است که این پارک با دارا بودن ویژگی‌های باغ ایرانی می‌تواند بار دیگر به عنوان یکی از اصلی‌ترین نمادها و نقاط گردشگری این شهر مورد استفاده قرار گیرد.

   

  وی افزود:شهرداری تبریز در سال‌های اخیر برای احیای هویت تاریخ و احیای روح شهری این کهن باغ اقدمات مهم عمرانی و فرهنگی اساسی انجام داده است.

   

  زبردست گفت:طرح ساماندهی کتابفروشی‌های باغ گلستان در راستای درخواست شهروندان و همچنین رفع سد معبر در این محل انجام می پذیرد.

   

  وی گفت:نظارت بر عملکرد و مدیریت یکپارچه بازار‌های موقت در راستای ایجاد فرصت‌های برابر انجام می‌شود همچنین صدور مجوز‌های لازم و ثبت نام برای این طرح در سامانه بازار از طریق آدرس bazar.tabriz.ir انجام خواهد پذیرفت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز