• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | کد خبر : 52564
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت در روستای نوجه ده بستان آباد
  دیبا: جانشین فرمانده سپاه عاشورا در یادواره شهدای خدمت و ۱۵۰ شهید شهرستان بستان آباد در روستای نوجه ده سادات گفت: شهداء خدمت پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) مکتبی که مبتنی بر ایمان و اعتقاد قلبی به خداست بودند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، الیاس گلمحمد زاده افزود: ایمان به خدا و اخلاق مداری و خدمت بی منت و فعالیت جهادی از شاخصه‌های رئیس جمهور شهید و شهداء خدمت در توسعه و پیشرفت کشور بود.

   

  وی با بیان اینکه فساد ستیزی دیپلماسی انتقلابی به حای دیپلماسی التماسی ما وحدت آفرینی حضور در پیمان‌های بین المللی و دفاع از آرمان‌های انقلاب از دیگر ویژگی‌های شهید رئیس جمهور بود اظهار کرد: مردم بابصیرت ولایتمدار ایران اسلامی با حضور خود در مراسم بدرقه و تشیع شهدای خدمت به نحو احسن گام سپاس را درمقابل شهدای خدمت برداشتند.

   

  گلمحمد زاده نیاز کشور را به مدیران جهادی و مردمی با الگو پذیری از راه شهدای خدمت را عنوان کرد و افزود: مردم کشورمان با حضور گسترده در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و با حضور گسترده خودشان خواهند گفت که همواره در مسیر منویات مقام معظم رهبری و با بصیرت تمام فردی که لیاقت کشورمان باشد را انتخاب خواهند کرد.

   

  این مراسم که باحضور گسترده مردم روستای نوجه ده سادات و روستا‌های اطراف برگزار شد با اجرای برنامه فرهنگی و مداحی و عزاداری همراه بود

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز