• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 52141
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  امارات مصمم به تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران است
  دیبا: معاون کنسولی وزارت خارجه کشورمان با وزیر مشاور در امور خارجه و وزیر دادگستری امارات دیدار و رایزنی کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علیرضا بیگدلی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه کشورمان با خلیفه شاهین، وزیر مشاور در امور خارجه امارات عربی متحده ملاقات و در باره تقویت همکاری‌های کنسولی دو کشور گفتگو و تبادل نظر کرد.

   

  بیگدلی در این دیدار تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در چارچوب سیاست همسایگی به گسترش همه جانبه روابط متقابل با همسایگان اولویت می‌دهد و در این راستا تعاملات مردمی موجب تحکیم پیوند‌های همسایگی است و نشست‌های کنسولی با هدف تسهیل این پیوند‌ها حل و فصل مشکلات مربوط به اتباع دو کشور برگزار می‌شود.

   

  وزیر مشاور در امور خارجی امارات نیز تاکید کرد: امارات مصمم به تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران است و از گسترش همکاری‌های کنسولی استقبال می‌کند.

   

  امارات مصمم به تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران است

   

  علیرضا بیگدلی معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه همچنین در ابوظبی با عبدالله النعیمی، وزیر دادگستری امارات عربی متحده دیدار کرد.

   

  در این ملاقات با استقبال از گسترش همه جانبه روابط و برگزاری دهمین نشست کمیسیون مشترک کنسولی دو کشور پس از گذشت ده سال، درباره موضوعات حقوقی و قضایی مربوط به اتباع دو کشور تبادل نظر و رایزنی شد.

   

  بیگدلی تسهیل در امور اتباع را از نماد‌های سیاست همسایگی و موجب تحکیم مناسبات دانست.

   

  عبدالله النعیمی نیز در این دیدار با تاکید بر اراده مقامات دو کشور برای گسترش روابط برادرانه فیمابین تهران و ابوظبی، از امضای موافقتنامه انتقال محکومین به حبس حمایت کرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز