• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 52130
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برنامه ریزی و هماهنگی جهت اجرای پروژه فیبر نوری
  دیبا: معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در جلسه مشترک با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز هدف از برگزاری جلسه را هماهنگی وبرنامه ریزی اجرای پروژه فیبر نوری و آسفالت اساسی عنوان کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، سامان احمدزاده اظهار کرد: در راستای اجرای پروژه فیبر نوری شهر تبریز و جلوگیری از تداخل اجرای آن با پروژه های آسفالت ریزی اساسی، باید هماهنگی های لازم بین مناطق دهگانه شهرداری و سازمان فناوری اطلاعات که متولی اجرای پروژه بزرگ تونل اختصاصی شبکه فیبرنوری شهرداری تبریز است صورت گیرد.

  وی ضمن اشاره به ضرورت و اهمیت توسعه شبکه فیبر نوری و تاکید شهردار تبریز مبنی بر اجرای بی نقص پروژه و همچنین تسریع اجرای آن گفت: درهمین راستا و با مد نظر قرار دادن حفظ زیرساخت های شهری و صیانت از اموال عمومی لازم است معاونین فنی و عمرانی مناطق دهگانه همکاری های لازم در این خصوص با سازمان فناوری داشته باشند تا اجرای پروژه بصورت نظامند پیش رود.

  احمدزاده گفت: در همین راستا و جهت جلوگیری از تداخل اجرای پروژه فیبرنوری و آسفالت ریزی های اساسی شهر،معاونین عمرانی مناطق دهگانه شهرداری ضمن دریافت اطلاعات مسیرهای اجرای شبکه فیبر نوری از سازمان فاوا اولویت بندی پروژه های آسفالت ریزی اساسی مناطق را در اختیار سازمان فاوا قرار دهند تا با برنامه ریزی دقیق پروژه ها بدون تداخل اجرا شوند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز