• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ | کد خبر : 52099
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اعلام آمادگی اداره کل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی برای خرید مرغ مازاد در استان
  دیبا: مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی از آمادگی اداره کل پشتیبانی امور دام استان برای خرید مرغ مازاد پروش دهندگان مرغ گوشتی آذربایجان شرقی خبر داد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، صالح مؤمنی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه اداره کل پشتیبانی امور دام استان در راستای حمایت از تولیدکنندگان همچنین تنظیم بازار تولید و مصرف در طول سال، آماده خرید و ذخیره سازی گوشت مرغ مازاد مصرف استان است گفت: این اداره کل، آمادگی خود را در خصوص خرید مرغ مازاد لاشه در اوزان ۱۲۰۰ گرم تا ۲۲۰۰ گرم از زنجیره های تولید، اتحادیه ها و تعاونی مرغداری متقاضی، با نرخ جدید هر کیلوگرم ۵۸۰۰۰۰ ریال به ازاء هر کیلو وزن زنده، بصورت نقدی و یا تهاتر مبلغ مرغ بصورت تحویل نهاده ذرت دامی و در قالب مرغ منجمد شیرینگ پک اعلام می دارد.

   

  وی با بیان اینکه قیمت مصوب خرید هرکیلو گوشت مرغ زنده ۵۸ هزار تومان بصورت نقدی یا تهاتر با نهاده است، خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان می‌توانند پس از عقد قرارداد با تشکل های مربوطه ، با رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی مرغ مازاد خود را به صورت مرغ منجمد شیرینک پک به قیمت ۸۷۴۰۰۰ ریال به سردخانه های اداره کل پشتیبانی اموردام استان تحویل دهند.

   

  مؤمنی به پرورش دهندگان، تشکل های تولید و زنجیره های تولیدکننده گوشت طیور پیشنهاد داد با توجه به شرایط کنونی تولید و عرضه بالا در بازار و بالطبع کاهش قیمت مرغ، نسبت به عقد قراداد با اداره کل پشتیبانی اموردام استان آذربایجان شرقی اقدام نمایند.

   

  وی تاکید نمود: متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد به تشکل های مربوطه و اداره کل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی مراجعه نمایند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز