• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر : 50627
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افزایش ۴۷ درصدی بودجه سال آینده شهرداری تبریز
  دیبا: شهردار تبریز گفت: بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری با افزایش ۴۷ درصدی نسبت به بودجه امسال به ۲۹۲ هزار میلیارد ریال رسید.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی یعقوب هوشیار افزود: در بودجه سال آینده هزینه‌های عمرانی ۲۳۲ هزار میلیارد ریال و هزینه‌های جاری با افزایش ۲۹ درصدی نسبت به بودجه سال جاری شهرداری به ۶۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

   

  وی با تاکید بر لزوم تلاش برای کاهش انقباضی هزینه‌های جاری شهرداری تبریز اظهار کرد: در برنامه و بودجه سال آینده تلاش شده است تا بخش عمده‌ای از آن به مناطق محروم و کم برخوردار شهر اختصاص یابد.

   

  شهردار تبریز گفت: ۹۳۰ طرح عمرانی، خدماتی، ورزشی و تفریحی برای سال ۱۴۰۳ تعریف شده و تلاش می‌شود با پیش بینی‌های انجام شده و با توجه به تحقق ۸۵ درصدی بودجه در ۹ ماهه سال جاری، توسعه شهر با همکاری و مشارکت شهروندان با شتاب بیشتری انجام شود.

   

  هوشیار ادامه داد: در بودجه سال آینده حوزه تملک‌ها ۵۳ درصد، زیباسازی ۱۱۲ درصد، انجام خدمات محله‌ای با تاکید بر ناحیه محوری ۱۷۴ درصد، توجه ویژه به دیون عمرانی ۱۴۲ درصد، زیرسازی و آسفالت اساسی ۱۰۰ درصد، خرید تجهیزات جمع آوری زباله ۱۷۸ درصد، خرید تجهیزات آتش نشانی ۱۷۰ درصد و خرید تجهیزات ورزشی ۳۴۰ درصد نسبت به بودجه سال جاری افزایش یافته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز