• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50391
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  افتتاح دانشگاه فرهنگیان در سراب/اتمام ساخت ۴ مدرسه در این منطقه
  دیبا: نماینده مردم سراب در مجلس، از افتتاح دانشگاه فرهنگیان در سراب با عنوان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سراب خبر داد که تعداد ۲۷۲ دانشجو در چهار رشته تحصیلی در آن مشغول به تحصیل شده‌اند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خانه ملت، یوسف داودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان اقداماتی که در حوزه آموزش حوزه انتخابیه خود انجام داده است، گفت: افتتاح دانشگاه فرهنگیان در سراب با عنوان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از اقدامات مهمی بود که در حوزه انتخابیه انجام شد و تعداد ۲۷۲ دانشجو در چهار رشته تحصیلی در آن مشغول به تحصیل شده‌اند.

   

  نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ساخت ۴ مدرسه نیز در سراب به اتمام رسیده است و آماده بهره‌برداری هستند و منتظر هستیم که با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شوند.

   

  این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه رونق تولید در این منطقه، یادآور شد: افزایش تعداد مرغداری‌های این منطقه از ۳۰۰ به یک میلیون قطعه در حال انجام است ضمن اینکه یک گاوداری ۳ هزار راسی نیز در سراب راه‌اندازی شده است.

   

  عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: یکی دیگر از اقدامات مهمی که در این منطقه در حال انجام است تکمیل راه آهن سراب و احداث پلی بزرگ روی بزرگراه سراب-تبریز است./

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز