• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50375
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه خدمات درمانی به بیش از ۷۰۰ نفر از مردم محروم رواسان
  دیبا: اردوی جهادی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به همت کانون اردوهای جهادی شهید دکتر سید مرتضی قاضی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با همکاری گروه جهادی فطرت تبریز و بسیج محلات به یاد شهید سیاوش(رضا) نصر زاده؛ دانشجوی اطاق عمل دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، گروه های دندانپزشکی و پزشکی شامل ارتوپدی، داخلی، مغز و اعصاب، زنان و زایمان، عمومی، مامایی، روانشناسی، غربالگری قند و فشار خون و فرهنگی به ارائه خدمت در این اردو پرداختند.

   

  کل ارزش ریالی خدمات ارائه شده در قالب این اردوی جهادی در مجموع دومیلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال برآورد شد است.

   

  در بخش دندان پزشکی با ویزیت ۳۹۷ نفر، ترمیم ۵۱ عدد، عصب کشی ۴ عدد، کشیدن ۲۲۰عدد به حدود ۵۰۰ بیمار خدمات تخصصی در این بخش ارائه شد.

   

  علاوه بر خدمات دندانپزشکی، متخصصین پزشکی با ویزیت قلب ۳۳نفر، زنان زایمان ۳۵ نفر، ارتوپد ۳۵ نفر، کودکان۳۱ نفر، مغز و اعصاب ۲۵ نفر، عمومی ۵۹ نفر، روانشناس ۱۵ نفر، غربالگری قند و فشار خون ۱۹۰نفرارائه خدمت کردند.

   

  ارائه خدمات درمانی به بیش از ۷۰۰ نفر از مردم محروم رواسان

   

  همچنین در کنار موارد فوق، گروه جهادی مامایی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز با حضور چهار دانشجوی ترم ۷ کارشناسی مامایی در اردو، با برگزاری ۶ کلاس آموزشی در موضوعات سرطان پستان، سرطان سرویکس، بهداشت زنان مشاوره هایی به ۶۷ نفر از مراجعین ارائه کردند.

   

  در راستای سرگرمی و تفریح سالم کودکان، غرفه های فرهنگی در نظر گرفته شده بود که اوقات خوشی را برای کودکان رقم زد.

   

  ارائه خدمات درمانی به بیش از ۷۰۰ نفر از مردم محروم رواسان

   

  در مدت زمان برگزاری اردو، تیم فرهنگی متشکل از ۹ نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه، برای ۱۲۸ نفر از مراجعین کودک و نوجوان، کلاس نقاشی، قصه گویی، بازی های گروهی و فردی، شکرگزاری، مشاوره تحصیلی، مسابقه (هوشی، درسی، اطلاعات عمومی، قرآنی و احکامی وضو و نماز) برگزار کردند و جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز