• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50284
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  نقص فنی در قطار تهران ـ سنندج/ مسافران در سلامت کامل قرار دارند
  دیبا: این قطار عصر امروز از تهران عازم سنندج شده بود که در ۲۵ کیلومتری سنندج نزدیکی قروچای به دلیل بروز مشکل فنی در دیزل متوقف شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از عصرایران ،معاون امور عمرانی استاندار کردستان از بروز نقص فنی در قطار تهران ـ سنندج خبر داد.

   

  کیومرث حبیبی در گفت‌وگو با تسنیم در سنندج با اشاره به بروز نقص فنی در قطار تهران ـ سنندج اظهار داشت: این قطار عصر امروز از تهران عازم سنندج شده بود که در ۲۵ کیلومتری سنندج نزدیکی قروچای به دلیل بروز مشکل فنی در دیزل متوقف شده بود.

  وی با بیان اینکه تاکنون این مشکل برطرف نشده است، افزود: دیزل جایگزین از همدان عازم شده و نزدیک این محل است تا جاده جایگزین ایجاد و مسافران را تخلیه کنیم.

   

  معاون امور عمرانی استاندار کردستان گفت: البته نیروهای راهداری استان نیز آمادگی داشتند تا جاده فرعی ایجاد کنند اما با توجه به اختلاف ارتفاعی که میان ریل و بالانس و سنگ‌ها وجود دارد، ترجیح دادیم که منتظر دیزل جایگزین همدان بمانیم.

  وی تصریح کرد: مسافران در سلامت کامل هستند و پذیرایی از آنان صورت گرفته و هیچ مشکلی ندارند و تنها منتظریم که دیزل جایگزین ایجاد و مشکل برطرف و تا ایستگاه پایانی مسافران را برساند.

   

  حبیبی با اذعان به اینکه این قطار بایستی حدود ساعت ۱۷ به سنندج می‌رسید اما به دلیل نقص فنی با تاخیر مواجه شد، بیان کرد: برگشت تهران-سنندج نیز با چند ساعت تاخیر انجام خواهد شد.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز