• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲ | کد خبر : 50259
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کارمند شهرداری تبریز عنوان برگزیده جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان کشور را کسب کرد
  دیبا: مهدی صادق زاده تبریزی کارمند معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز برگزیده هفتمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان کشور در بخش هوش مصنوعی شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز در جریان برگزاری مراسم تجلیل از برگزیده هفتمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان کشور بر اهمیت بهره مندی از توان علمی و عملی منابع انسانی اثربخش در اجرای سیاست های کلان مدیریت شهری تاکید کرد.

  محبوب تیزپاز نیاری با اشاره به ضرورت تقویت و توانمندسازی زیرساخت های حوزه منابع انسانی شهرداری تبریز، مهدی صادق زاده تبریزی را یکی از الگوهای بارز پرسنل اثربخش در هسته ارزش مجموعه شهرداری تبریز عنوان کرد.

  وی اظهار کرد: مدیریت شهری تبریز در تازه ترین طرح های اجرایی با هدف بهره مندی از تمامی قابلیت های فکری و تخصصی منابع انسانی خود، ابعاد گسترده ای از شیوه های افزایش مهارت های شغلی پس از ورود به سازمان را اجرایی کرده است.

  گفتنی است، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان، به صورت سالانه با حمایت بنیاد علم و فناوری جمیلی و با همکاری دانشکده های علوم دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشگاه تهران، معاونت نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری در راستای حمایت از ایده‌پردازان جوان، ایجاد کسب و کارهای مبتنی بر فناوری، ترویج فرهنگ کارآفرینی با هدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، به‌عنوان یک رویداد علمی در سطح ملی برگزار می شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز