• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49790
  • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
    تولید شوینده‌های تقلبی در تهران؛ انهدام ۷ کارگاه غیرمجاز!
    دیبا: در اجرای دستورات دادستان تهران مبنی بر حمایت از سلامت جامعه و مبارزه با تولیدکنندگان و توزیع کنندگان شوینده‌های تقلبی، هفت کارگاه تولید و توزیع محصولات تقلبی، شناسایی و منهدم شد.

    به گزارش دیباخبر به نقل از میزان، در اجرای دستورات دادستان تهران مبنی بر حمایت از سلامت جامعه و مبارزه با تولیدکنندگان و توزیع کنندگان شوینده‌های تقلبی، هفت کارگاه تولید و توزیع محصولات تقلبی در تهران، تبریز، قرچک، صفادشت کرج، کهریزک و جاده مخصوص کرج، شناسایی و منهدم شد.

     

    المیرا نقی‌زاده سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ تهران گفت: کارگاه‌های فوق الذکر با ابلاغ دستورات قضایی لازم خطاب به اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران و در نتیجه اقدامات پلیسی، شناسایی و منهدم شد و در این رابطه ۱۳ نفر متهم بازداشت و محموله‌های تقلبی کشف شده توقیف شد.

     

    المیرا نقی‌زاده ادامه داد: در این راستا ۱۲ دستگاه قالب صنعتی جهت تولید بطری‌های تقلبی، ۱۲ عدد مخزن ذخیره مواد اولیه غیر استاندارد و هشت دستگاه الکتروپمپ جهت انتقال مایعات به مخازن کشف و توقیف شد.

     

    وی گفت: همچنین چهار دستگاه جِت پرینتر مورد استفاده برای درج تاریخ و قیمت روی کالاهای تقلبی، کشف و چهار دستگاه پمپ باد بزرگ، پنج دستگاه پرکن (ساکشن) و همچنین ۱۶ کامیون اقلام تقلبی و انواع کارتن برچسب قوطی خالی و انواع شامپو مایع ظرفشویی و پودر لباسشویی توقیف شده است.

     

    نقی‌زاده اظهار کرد: فرایند شناسایی سایر کارگاه‌ها و همدستان و سرکردگان اصلی همچنان ادامه دارد.

    داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
    دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز