• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49583
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وزیر بهداشت: دولت سیزدهم پرچمدار «سلامت خانواده» است
  دیبا:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت سیزدهم را پرچمدار اجرای برنامه «سلامت خانواده» در کشور دانست و گفت: این برنامه به عنوان یکی از برنامه‌ های اصلی وزارتخانه به شمار می‌رود.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،بهرام عین‌اللهی روز شنبه در جلسه سیزدهم قرارگاه «سلامت خانواده» اظهار داشت: برنامه سلامت خانواده باید از طرف سایر دستگاه‌های اجرایی نیز مورد توجه قرار گیرد، بنابراین از همه نهادها و دستگاه‌های ذیربط می‌خواهیم به وزارت بهداشت کمک کنند تا این برنامه به نحوی شایسته و جامع در کشور اجرایی شود.

  وزیر بهداشت با بیان اینکه برنامه «سلامت خانواده» یک طرح ملی است و از پشتوانه علمی بالایی برخوردار است، افزود: در دیداری که به تازگی با مقامات کوبایی داشتم، از آنجایی که این کشور مبتکر اصلی برنامه پزشک خانواده در دنیاست، درباره اجرای برنامه «سلامت خانواده» در ایران با محوریت نیروهای بهداشتی مذاکره شد.

  وی هدف از اجرای برنامه سلامت خانواده را تقدم پیشگیری بر درمان در کشور دانست و گفت: برخی از دوستان ما اینگونه استنباط کردند که این برنامه شبکه را زیر سئوال خواهد برد؛ در صورتی که شبکه سخت‌افزار کار ماست و این برنامه، نرم‌افزاری است که قرار است بر بستر شبکه بهداشت اجرایی شود.بنابراین ساختار شبکه مراقبت‌های اولیه بهداشتی به قوت خود باقی است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز