• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49390
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تکریم ایثارگران و پیشکسوتان در صدر برنامه‌های ارتش قرار دارد
  دیبا: فرمانده منطقه پدافندهوایی شمالغرب گفت: تکریم ایثارگران و پیشکسوتان در صدر برنامه‌های ارتش قرار دارد.

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار مهر، امیرسرتیپ دوم عباس عظیمی شامگاه یک شنبه در مراسم تکریم ایثارگران، پیشکسوتان و اعضای وابسته ارتش در استان آذربایجان شرقی گفت: ایثارگران از سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب اسلامی هستند که سالیان سال برای حفظ عزت و استقلال جمهوری اسلامی تلاش کرده اند.

   

  وی بابیان اینکه ایثارگران و پیشکسوتان قدم‌های تأثیرگذاری در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشته اند افزود: این عزیزان گنجینه‌هایی از حکمت و تجربه هستند که لازم است این تجارب به نسل جوان انتقال تا نقشه راه و راه گشای کارکنان جوان در نیل به اهداف سازمانی باشد.

   

  فرمانده منطقه پدافند هوایی شمالغرب تاکید کرد: تکریم و تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان از مهمترین اولویت‌ها و در صدر برنامه‌های ارتش قرار دارد چراکه این عزیزان یک عمر به عنوان قشر خدوم و اثرگذار از حدودوثغور این مرزوبوم و ارزش‌های والای اسلام حراست کرده اند.

   

  سرتیپ دوم عظیمی خاطرنشان کرد: در این راستا و با استفاده از تمامی توان و ظرفیت‌های موجود و با تعامل سازنده بین نهادهای مرتبط در این حوزه امیدواریم بتوانیم کمی از مشکلات این عزیزان بکاهیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز