• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ | کد خبر : 49161
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تغییر اسامی محلات بی‌نام و جدیدالاحداث تبریز
  دیبا: اسامی بعضی از محلات و کوچه‌های کلان‌شهر تبریز با تصویب شورای اسلامی شهر، تغییر یافت.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار ایمنا، نشست شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز _یکشنبه نهم مهرماه_ با بررسی لوایح مختلفی برگزار شد. طبق یکی از دستورات این جلسه، نام بعضی محلات و کوچه‌ها با تصمیم اعضای حاضر تغییر یافت.

   

  در این نشست، کوچه بی‌نام واقع در خیابان بیلانکوه شرقی به نام کوی گل نرگس، خیابان جدیدالاحداث سایت شمالی چرخشگر واقع در قراملک به‌نام خیابان صنعتگران و میدان صنعتگران، کوچه بی‌نام واقع در کوی شهیدان وفایی به نام کوچه شهید فرمان، کوچه بی‌نام واقع در خطیب بالاتر از کوی شهید برقی به نام خطیب تبریزی و کوی بهارستان واقع در شهرک نور به نام شهید اصغر سلطانی تغییر یافت.

   

  همچنین خیابان جدیدالاحداث واقع در خیابان ارتش به نام شهدای یگان ویژه، کوچه بی‌نام واقع در عباسی داخل کوی شهید کمالی به نام کوچه میخک و کوچه بی‌نام واقع در انتهای اوحدی کوی اردیبهشت به نام ۱۰ متری اساتید تغییر نام پیدا کرد.

   

  درخواست تغییر نام ۱۰ متری غربی یک واقع در شهرک باکری خیابان گلباران به نام شهید مدافع سلامت، حمید فخیم شد و درخواست نام‌گذاری ورودی شهرک خاوران تا ابتدای بیمارستان مردانی‌آذر به نام خیر مدرسه‌ساز کریم مردانی‌آذر تصویب شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز