• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48876
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار آذربایجان شرقی بر فعال شدن کانون‌های علمی در دانشگاه ها تاکید کرد
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی گفت: از دانشگاه‌ها انتظار می‌رود در مسیر فعال کردن هرچه بیشتر کانون‌ها و انجمن‌های علمی و فرهنگی گام بردارند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایرنا ، عابدین خرّم روز دوشنبه در نشست روسای مراکز دانشگاهی آذربایجان شرقی، اظهار کرد: رؤسای دانشگاه‌های استان در عین اهمیت دادن به بحث‌های فیزیکی باید به تقویت هرچه بیشتر روحیه دانشجویان از طریق گسترش فعالیت‌های فرهنگی نیز توجه کنند.

  وی بیان کرد: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، نشست های تحلیلی و تبیینی و پاسخ به شبهات دانشجویان باید در اولویت برنامه‌های دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید قرار گیرد.

  خرّم خاطرنشان کرد: برقراری ارتباط موثر با دانشجویان و برطرف کردن نیازهای آنان به شکوفایی بیشتر دانشگاه‌های استان می‌انجامد.

  وی تاکید کرد: باید فضایی در دانشگاه فراهم کنیم که خواب دشمن برای دست کشیدن دانشجو از رسالت علمی و حضور در کلاس درس تعبیر نشود.

  استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تلاش مراکز دانشگاهی برای سوق دادن فعالیت‌هایشان به سمت مسائل فرهنگی علمی و برنامه‌های اوقات فراغت تاکید کرد و افزود: مدیریت‌های علمی دانشگاهی دارای چارچوب مشخصی بوده و مشکلات و مسائل دانشگاه‌ها نیز در همین چارچوب قابل حل است.

  وی اضافه کرد: باید برنامه و ساختار مشخص و کارآمدی برای تحقق این مهم در مراکز دانشگاهی استان وجود داشته باشد.

  استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: هر گونه خلاء و کمبود در این زمینه می‌تواند به بروز نابسامانی در مسیر استفاده از ظرفیت و استعداد دانشجویان و فضای دانشگاهی و امکانات آن منجر شود

  در این نشست تعدادی از رؤسای دانشگاه‌های آذربایجان شرقی، اقدامات انجام شده برای آماده سازی مراکز دانشگاهی استان جهت استقبال از دانشجویان در سال تحصیلی جدید را تشریح کردند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز