• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48615
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شهرداری‌ها سهم نیم درصدی کتابخانه‌های عمومی را پرداخت کنند
  دیبا: فرماندار تبریز با تاکید براینکه نیم درصد درآمد شهرداری‌های شهرستان تبریز باید در جغرافیای همین شهرستان هزینه شود، گفت: شورای‌های اسلامی و شهرداران شهرستان به ویژه شهر تبریز با پرداخت به موقع نیم درصد سهم کتابخانه‌های عمومی، در توسعه و تجهیز نرم افزاری و سخت افزاری کتابخانه‌های عمومی گام بردارند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایسنا، یونس فاتح در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی تبریز، اظهار کرد: کتابخانه‌های عمومی سنگر اصلی مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب است.

   

  وی با بیان اینکه هیچ رسانه‌ای جایگاه کتاب را نمی‌گیرد، ادامه داد: همه باید دست به دست بدهیم تا با هم افزایی توسعه همه جانبه در امر کتاب، کتابخوانی و کتابخانه‌ها شکل بگیرد چرا که توسعه این حوزه به کاهش آسیب‌های اجتماعی و بزهکاری منجر می‌شود.

   

  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز وی با اشاره به اینکه کتابداری شغل مقدس و شایان تقدیری است، افزود: ایجاد دغدغه فرهنگی میان آحاد مردم بسیار مهم است، اگر عموم مردم احساس نیاز به مطالعه را در خود احساس کنند به سمت کتابخانه‌های عمومی جذب خواهند شد که آن زمان کتابخانه‌های عمومی و کتابداران به عنوان خط مقدم مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب و در راستای ترویج الگوی زندگی اسلامی و ایرانی نقش سنگینی خواهند داشت.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز