• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48560
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  میانگین حقوق در سطح استان آذربایجان شرقی ۱۱ میلیون تومان است
  دیبا: مدیر صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی میانگین حقوق در سطح این استان را ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی،طاهره احمدزاده در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: صندوق بازنشستگی به عنوان یک دستگاه دولتی مسئولیت خدمت رسانی به بازنشستگان خودش را دارد.

   

  وی گفت: ما ادعا نداریم که تمام مسائل مشترکینمان را حل کرده ایم اما در تلاش هستیم تا بتوانیم خدمات رفاهی این عزیزان را افزایش دهیم

   

  که در این راستا ۲۰درصد افزایش حقوق را امسال داشتیم.

  وی گفت:ما بر این باوریم که این عزیزان سی سال جوانی خود را وقف پیشرفت کشورمان کرده اند و امروز بایستی ارج نهاده شوند.

   

  صندوق بازنشستگی آذربایجان شرقی تعداد کل اعضای این صندوق در سطح کشور را یک میلیون و ۶۴۰ هزار مشترک اعلام کرد و گفت: حدود ۵درصد مشترک استان ما هستند

   

  ناترازی در تعداد شاغلین و بازنشستگان را از چالش‌های اصلی پیش روی صندوق‌های بازنشستگی دانست و گفت: باتوجه به پیری جمعیت و مشکلات اقتصادی موجود امروز یک ناترازی را در تعداد شاغلین و بازنشستگان داریم و تعداد شاغلین تقریبا نصف بازنشستگان ما هستند.

   

  وی توجه به مسائل رفاهی بازنشستگان را نیز ضروری دانست و خاطرنشان کرد: طی سال گذشته ۱۵ میلیون تومان وام ضروری ویژه اعضا ارایه شد و امسال این رقم را به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

   

  وی ادامه داد: امسال بیش از پنج هزار نفر از این وام بهره مند شده اند که این این وام با چهاردرصد ارائه می شود

   

   

   

  توجه به مراودات اجتماعی بازنشستگان را ضروری دانست و گفت : در حوزه فرهنگی اجتماعی نیز چندین مورد جشنواره و همایش نیز در سطح استان برگزار شده است، ما در تلاش هستیم بتوانیم بازنشستگانمان را از منزل خارج کنیم.

   

   

   

  مدیر صندوق بازنشستگی استان ورود این صندوق در بحث‌های سرمایه‌گذاری را در راستای توسعه فعالیت‌های این مجموعه عنوان کرد و گفت:

   

  کلنگ زنی مجموعه کشت و صنعت سراب با پنج هزار راس دام و همچنین سرمایه گذاری در نیروگاه حرارتی تبریز با هیجده هزار میلیارد نیز از دیگر سرمایه گذاری های استانی صندوق است.

   

  وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای تحقق بیمه تکمیلی اعضای صندوق گفت :در شهریور ماه سال جاری موضوع بیمه تکمیلی با مبلغ ۲۰۵هزار تومان در ماه در سیستم ما قرارگرفت که این خدمت می تواند بسیاری از مشکلات درمانی این عزیزان را حل کند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز