• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲ | کد خبر : 48539
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  گرامیداشت روز پزشک در هیئت پزشکی ورزشی سپاه آذربایجان شرقی
  دیبا: رؤسای هیئت های ورزشی بسیج روز پزشک را به رئیس هیئت پزشکی ورزشی تربیت بدنی سپاه عاشورا تبریک گفتند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، به مناسبت فرارسیدن روز پزشک، رؤسای هیئت های ورزشی بسیج و کارکنان تربیت بدنی سپاه عاشورا با حضور در کلینیک ورزشی و حرکات اصلاحی دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت عاشورا، روز پزشک را به رئیس هیئت پزشکی ورزشی سپاه آذربایجان شرقی تبریک گفتند.

   

  در این دیدار صمیمی، درباره تعامل و استفاده ورزشکاران هیئت ها از خدمات کلینیک ورزشی و حرکات اصلاحی تربیت بدنی سپاه عاشورا تبادل نظر شد.

   

  رئیس هیئت پزشکی ورزشی سپاه عاشورا از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط معاونت تربیت بدنی سپاه عاشورا برای راه اندازی کلینیک تخصصی ورزشی و حرکات اصلاحی قدردانی کرد.

   

  گرامیداشت روز پزشک در هیئت پزشکی ورزشی سپاه آذربایجان شرقی

   

  دکتر هادی سلطانی افزود: برنامه های متنوعی از آغاز فعالیت کلینیک اجرا شده که می توان به غربالگری ناهنجاری های اسکلتی، اندازه گیری BMI ، تست ورزش، مشاوره تغذیه ورزشی و … اشاره کرد.

   

  وی با استقبال از درخواست هیئت ها، خدمات کلینیک را برای استفاده عموم ورزشکاران دانست و گفت: در تلاشیم تا کلینیک را به امکانات مدرن بیشتری تجهیز نمائیم.

   

  سلطانی گفت: از شروع فعالیت کلینیک، تیم های باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت شهید جوادی سپاه استان در رشته های مختلف، از خدمات پزشکی این کلینیک بهره مند هستند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز