• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 48201
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هدف ما توانمندسازی مدیران حرفه‌ای برای صنعت گاز کشور است
  دیبا: رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران در مراسم گشایش نخستین دوره آموزش مدیران حرفه‌ای در منطقه ۸ عملیات انتقال گاز، بر افزایش قابلیت های مدیران حرفه ای صنعت گاز کشور برای انجام مطلوب وظایف و مسئولیت های محوله تاکید کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ حمیدرضا ادیب نیا، رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب گفت: در این طرح آموزشی، ضمن لحاظ قوانین و مقررات بالادستی، برنامه‌ها و استراتژی‌های شرکت، نظریه‌های نوین و رویکردهای سازمان در توسعه مدیران، شایستگی‌های کلیدی مدیریتی در سه سطح دانش، مهارت و نگرش با کمک خبرگان و متخصصین درون و برون سازمانی احراز شده است.

   

  ادیب نیا افزود: این طرح شامل ۱۶ دوره و مجموعا ۱۴۰ ساعت آموزش است که طی ۵ فاز اجرا می‌شود که فاز اول طرح به میزبانی منطقه ۸ عملیات انتقال گاز در تبریز کلید خورد.

   

  رئیس آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران به هدف این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: هدف از این طرح توسعه و پرورش قابلیت‌های مدیران با مسئولیت برای مدیریت و رهبری شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران است و انتظار می‌رود دوره‌های آموزشی پیش بینی شده در این طرح، زمینه‌هایی از دانش، مهارت و نگرش مورد نیاز مدیران عامل را برای هدایت و رهبری موثرتر فراهم آورد.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز