• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ | کد خبر : 47819
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۴۲ کیلومتر از راه‌های آذربایجان‌شرقی لکه‌گیری و روکش شد
  دیبا: معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در سه ماهه اول امسال ۴۲ کیلومتر از راه‌های استان با استفاده از ۴۱ هزار تن آسفالت، لکه‌گیری و روکش آسفالت شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،غلامرضا رسول زاده معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در این بازه زمانی ۳۸ هزار مترمربع از راه‌های استان نیز که دچار تخریب شده بود با استفاده از چهار هزار و ۴۷۵ تن آسفالت ترمیم و چاله پرکنی شد.

   

  وی با بیان اینکه رسیدگی به راه‌ها و ارتقای کیفیت آن‌ها همواره مورد توجه این اداره کل است، اظهار کرد: شانه سازی راه‌ها نقش بسزایی در ارتقای ایمنی جاده‌ها و رانندگی ایفا و از تخریب آسفالت جلوگیری می‌کند و در این راستا در بهار امسال ۸۹۰ کیلومتر شانه سازی در جاده‌ها انجام شد.

   

  معاون راهداری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی، اجرای ۷۲۱ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی و تسطیح ۶۳۶ کیلومتر از راه‌های روستایی را از دیگر اقدامات این اداره کل در سال جای اعلام کرد.

   

  رسول زاده، ادامه داد: در اجرای طرح‌های لکه گیری، روکش و ترمیم آسفالت راه‌های استان در سه ماهه اول امسال ۲ هزار و ۶۰۰ تن قیر مورد استفاده قرار گرفته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز