• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲ | کد خبر : 47800
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
   مردادماه؛ زمان برگزاری ششمین آزمون صلاحیت حرفه‌ای گروه پرستاری
  دیبا: مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ششمین آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران در تاریخ ۱۹ مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از وبدا، بر اساس این اطلاعیه، ثبت نام این آزمون ۳۰ خرداد تا ۵ تیرماه بود و داوطلبان می‌توانند در تاریخ ۲۷ تا ۳۱ تیرماه با مراجعه به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir نسبت به ویرایش و ثبت نام مجدد در این آزمون اقدام کنند.

   

  ششمین آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران در دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران، اراک، ارومیه، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بوشهر، تبریز، گیلان، زاهدان، سمنان، کردستان، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، مشهد، همدان، یاسوج، زنجان، مازندران و یزد برگزار خواهد شد.

   

  تمامی داوطلبانی که دارای دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پرستاری و یا دانشنامه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد اتاق عمل و هوشبری هستند یا گواهی فراغت از تحصیل در رشته‌های فوق از دانشگاه محل تحصیل خود دارند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

   

  بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، مدارک تحصیلی داوطلبان خارج از کشور باید به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

   

  همچنین داوطلبان صرف نظر از دانشگاه محل فراغت از تحصیل یا دانشگاه محل خدمت، می‌توانند هر یک از حوزه‌های ذکر شده را به عنوان حوزه امتحانی انتخاب کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز