• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 47633
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  جشنواره استندآپ کمدی تبریز باید محملی برای ایجاد رشد و نشاط اجتماعی باشد
  دیبا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌‌شرقی در نشست اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره استندآپ کمدی ، این جشنواره را محملی برای ایجاد رشد و نشاط اجتماعی عنوان کرد.

  به گزارش دیباخبر به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی  ،سیدمحمدحسین بلاغی” گفت: در حال حاضر رشد و گسترش فضای مجازی در عین ایجاد فرصت‌های بسیار، تهدیدها و انحرافاتی را نیز در عرصه‌های مختلف ایجاد کرده و به همین دلیل می‌بایست با تولید محتوای خوب و جذاب از میزان تهدیدها کاسته و بر میزان فرصت‌ها بیافزاییم.

   

  وی افزود: شناخت این فرصت‌ها و تهدیدها مستلزم شناخت طنز و ایجاد مرز میان طنز فاخر و هجو و هزل است.

   

  بلاغی گفت: هدف از برگزار این جشنواره حضور افراد دارای صلاحیت است تا این عرصه جولانگاه کسانی که فرهنگ را به چالش می کشند نباشد.

   

  وی همچنین بر لزوم تقویت وجهه‌ی مردمی جشنواره یاد شده تاکید کرد.

   

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: اداره کل به عنوان پرچمدار فرهنگ استان با برگزاری این جشنواره سعی دارد هم موجب ایجاد حال خوب در جامعه شده و هم روش صحیح در عرصه‌ی طنز و کمدی را جانشین روشهای نادرست نماید.

   

  در این نشست سیدمحمدحسین بلاغی، هاشم چاووشی، سیدعباس خلیفه‌لو؛ علیرضا رنجی‌پور، امیر نصیربیگی، حامد شبخیز، علی محرمی، مینا اکبری، یونس حسین‌خواه و نسیم عموزاده به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره کمدی استندآپ تبریز معرفی شدند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز