• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 47495
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  واکنش فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی به بی‌انضباطی ترافیکی در تبریز
  دیبا: فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: فارغ از لزوم ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز ترافیک شاهد برخی رفتارها از سوی شهروندان هستیم که این مسائل در بسیاری از شهرهای کشور وجود ندارد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، علی محمدی بعد از ظهر امروز در دیدار شهردار تبریز و اعضای شورای شهر تبریز بر وجود برخی مسائل مشترک بین فرماندهی انتظامی و شهرداری اشاره کرد و اظهار کرد: بر اساس نظرسنجی‌های انجام یافته مهمترین مورد در این خصوص انضباط ترافیکی است که فارغ از لزوم ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز شاهد برخی رفتارها از سوی شهروندان هستیم که این مسائل در بسیاری از شهرهای کشور وجود ندارد.

   

  وی پارک دوبله خودروها در خیابان های تبریز را سرسام آور دانست و گفت: ترافیک شهری تبریز را نمی‌توان با خودرو و عامل انسانی مدیریت کرد.

   

  محمدی از کمبود پارکینگ به عنوان یکی دیگر از مشکلات مهم شهر تبریز نام برد و تصریح کرد: مجموعه انتظامی و شهرداری، اقدامات مرتبطی با یکدیگر دارند و اگر همراهی لازم در تصمیمات مشترک را نداشته باشند، موازی کاری صورت می گیرد.

   

  فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی با تاکید بر لزوم اقدامات مشترک با شهرداری تبریز گفت: تصمیمات و اقدامات ما باید مشترک بوده و در کنار یکدیگر موضوعات مطروحه را برطرف کنیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز