• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 47342
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بسیاری از نگرانی‌‎ها در خصوص امنیت آزمون‌‎های نهایی مدارس برطرف شد
  دیبا: رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری با اشاره به نشست مشترک با وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان سنجش، گفت: بر اساس گزارش‌ها و مستندات ارائه شده در نشست امروز، بسیاری از نگرانی‌‎های اعضای کمیسیون در خصوص امنیت آزمون و وجود تقلب در امتحانات نهایی برطرف شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خانه ملت،علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر تشریح نشست امروز (دوشنبه ۲۲ خرداد) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس که با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش سنجش برگزار شد، عنوان کرد: با توجه به نگرانی‌هایی که در افکار عمومی پیرامون امنیت آزمون و وجود تقلب در آزمون‌های نهایی آموزش و پرورش وجود دارد، این نشست برگزار شد.

   

  نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس گزارش‌ها و مستندات ارائه شده در نشست امروز، بسیاری از نگرانی‌‎های اعضای کمیسیون در خصوص امنیت آزمون و وجود تقلب در امتحانات نهایی برطرف شد.

   

  رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: اگر برخی زیرساخت‌ها در این خصوص نیز ضعف دارد باید در آینده نزدیک برطرف شود تا به امنیت آزمون افزوده و به اعتلای علم و آموزش در کشور بیانجامد./

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز