• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 47171
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برداشت اشتباه از مصاحبه یک مدیرعامل، من نگفتم!
  دیبا: مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد هیچ صحبتی مبنی بر اینکه تیم‌های خصوصی می‌توانند مقررات نقل و انتقالات را رعایت نکنند، بر زبان نیاورده است.

   

  به گزارش  دیباخبر به نقل از  “ورزش سه”، هوشنگ نصیرزاده، سرپرست کمیته تدوین مقررات فدراسیون، که عضو کارگروه ساماندهی نقل و انتقالات هم هست،‌ در مصاحبه‌ای بعد از ابلاغ قوانین جدید نقل و انتقالات درباره نامه نهاد ریاست جمهوری برای اجتناب از قرارداد دلاری توسط باشگاه‌ها صحبت و اعلام کرد که این مسئله بیشتر متوجه باشگاه‌های دولتی است، اما برخی از این صحبت‌ها برداشت اشتباهی داشتند و تصور کردند که منظور نصیرزاده این است که باشگاه‌های خصوصی می‌توانند دستور العمل مربوط به امضای قراردادهای جدید را رعایت نکنند.

   

  در چنین شرایطی نصیرزاده به خبرنگار ما گفت: «مصاحبه‌ای از قول من در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر این که تیم‌های خصوصی می‌توانند مقررات نقل و انتقالات را رعایت نکنند که این کذب محض است و چنین اظهاری از سوی من بیان نشده است.»

   

  او ادامه داد: «تمام باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات باید مقررات نقل و انتقالات را عیناً رعایت کنند. و برای رعایت آن باشگاه‌های دولتی و خصوصی از هم تفکیک نمی‌شوند.»

   

  نصیرزاده صحبت‌های خود را اینطور به پایان برد:‌ «آن بخش از اظهارات من که به آن توسل می‌شود ناظر به بخشنامه بالادستی در مورد ضرورت اجتناب از قرارداد دلاری بود که نهاد ریاست جمهوری به کمیته ملی المپیک و سازمان ورزش ارسال داشته که بیشتر متوجه باشگاه‌های دولتی است و ربطی به رعایت مقررات نقل و انتقال ندارد. زیرا این مقررات جامع الشمول و برای همه الزام آور است.»

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز