• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 46992
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  زیست سالم‌دانشجویی یکی از اولویت‌های اصلی سازمان امور دانشجویان است
  دیبا: رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: از زمانی که در سازمان دانشجویان مسئولیت پذیرفته‌ام سلامت جسم و روان دانشجویان اولویت ما بوده است.

  به گزارش دیباخبر به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان طی مراسمی از دست اندرکاران و مسئولان برگزار کننده پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد؛ تشکر و قدردانی کرد.

   

  داداش پور در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به میهمانان گفت: المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور پس از گذشت حدود سه سال از مجازی شدن دانشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، به عنوان اولین المپیاد بزرگ فرهنگی ورزشی در سطح کشور و در بخش دانشجویی برگزار شد.

   

  رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه زیست سالم‌دانشجویی یکی از اولویت‌های اصلی سازمان امور دانشجویان است؛ ادامه داد: از زمانی که در سازمان دانشجویان مسئولیت پذیرفته‌ام برنامه ریزی برای افزایش سلامت جسم و روان دانشجویان اولویت ما بوده است به همین منظور حامی ورزش دانشجویان هستم و این مهم را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای جوانان بر خود فرض می‌دانم.

   

  داداش پور از مدیران و مسئولین دانشگاه تبریز به دلیل برگزاری شایسته این المپیاد تشکر نمود و تاکید کرد: انتخاب دانشگاه تبریز برای میزبانی این المپیاد کار بسیار درستی بود، زیرا این دانشگاه علاوه بر امکانات ورزشی، عزم قوی و همکاران سخت کوش و مخلصی دارد که با تمام وجود و عاشقانه پای کار بودند.

   

  وی با بیان اینکه این رویداد ورزشی شایسته‌تر از بازی‌های آسیایی برگزار شد؛ اظهار کرد:۱۵۰ هزار دانشجو در این المپیاد حضور داشتند. در حقیقت عزم ملی صورت گرفت، و این المپیاد با وقفه چندساله با استاندارد‌های لازم و به زیبایی و بدون حاشیه برگزار شد.

   

  گفتنی است؛ در پایان این مراسم داداش پور با اهداء لوح سپاس از مسئولان و دست اندرکاران پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور تشکر و قدردانی کرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز