• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ | کد خبر : 46837
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  انتقاد رییس سازمان بازرسی کل کشور از کیفیت خودروهای داخلی/ آیا این تولید افتخار است؟
  دیبا:رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: هنوز خودروهایی تولید می‌کنیم که ۲ برابر یا بیشتر از خودروهای کارخانه‌های دیگر کشورها سوخت مصرف می‌کنند، آیا این تولید افتخار است؟

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،ذبیح الله خداییان رییس سازمان بازرسی کل کشور روز چهارشنبه در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن همایش‌های استانداری گفت: خودروهای فرسوده‌ای در کشورمان داریم که چند برابر مصرف استاندارد مصرف سوخت دارند و این موضوع در تضاد با مدیریت مصرف است.

   

  وی تصریح کرد: خرید خودروهای فرسوده از مردم توسط دولت نقشی مهم در مدیریت مصرف و جلوگیری از هدر رفت انرژی دارد.

   

  رییس سازمان بازرسی کل کشور افزود: خروج از وابستگی نفتی یکی از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی است و باید احاد جامعه به این جمع بندی برسند مردمی‌سازی اقتصاد و تمرکززدایی از اقتصاد نفتی گره‌گشای مشکلات است.

   

  او افزود: نخبگان سرمایه فکری دارند و ممکن است از لحاظ مالی ضعیف باشند و کمک و حمایت مالی از نخبگان و دانش بنیان‌ها راه ممانعت از خروج نخبگان از کشور است.

   

  خداییان اضافه کرد: اجرای قانون تسهیل صدور مجوز‌ها به منظور رونق سرمایه گذاری بخش خصوصی پیگیری می‌شود و یکی از راه‌های تحقق این امر این است که دستگاه‌ها به سامانه خدمات دولت الکترونیک متصل و مجوز‌ها به صورت الکترونیکی و در اسرع وقت صادر شود.

  وی با اشاره به برخی مشکلات در تحقق پنجره واحد کسب و کار و صدور الکترونیکی مجوز‌ها و استعلام‌ها گفت: در این خصوص برای برخی مدیران بلندمرتبه پرونده تشکیل شده و همچنان با کمک خود دولت و شخص رئیس جمهور این موضوع پیگیری می‌شود

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز