• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46648
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حذف چاله‌های معابر تا نیمه نخست امسال
  دیبا: شهردار تبریز از آغاز نهضت آسفالت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: در نهضت آسفالت شعارمان این است که هیچ چاله‌ای در معابر چهار متری و شش متری وجود نخواهد داشت.

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از نصر، یعقوب هوشیار امروز در دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز که در حوزه منطقه ۲ برگزار شد، اظهار کرد: زمان محدودی داریم و تا پایان شهریور هیچ گونه چاله‌ای در معابر شهری وجود نخواهد داشت.

  وی با بیان اینکه امیدوارم با تحقق این شعار، شاهد رضایتمندی مردم باشیم، افزود: شهرداران نواحی باید مشکلات آسفالت محلات را احصا و به معاونت عمرانی معرفی کنند چرا که ارزیابی شهروندان از عملکرد مدیریت شهری، رفع مشکلات محله‌ای است.

  هوشیار در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: جلوگیری از سد معبر در جاده ائل‌گلی باید مورد توجه قرار گیرد و همچنین نورپردازی مسیر جاده ائل گلی نیز باید در دستور کار باشد تا مهمانان شهر و هم شهروندان از آن استفاده کنند.

  شهردار تبریز در خصوص ارتباط با مدارس نیز تصریح کرد: یکی از وطایف شهرداران ناحیه، ارتباط با هیات امنای مساجد و مدیران مدارس است که می‌تواند در برنامه ریزی آتی کمک‌ حال ما باشد. در حوزه سلامت باید برنامه ویژه داشته باشیم و تنها مدارس دولتی مد نظر ما قرار دارد که در حوزه سلامت و ورزش برنامه هایی برای این مدارس داریم.

  هوشیار در پایان یادآور شد: موضوع رفع تکدی‌گری نیازمند اکیپ ویژه است چراکه ۹۰ درصد آنها تبریزی نیستند و باید به صورت جدی با این موصوع برخورد شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز