• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46421
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اجرای طرح توانمندسازی دانش آموزان به همت کانون شهدای کربلا میانه
  دیبا: طرح توانمندسازی دانش آموزان روستاهای محروم شهرستان میانه به همت کانون فرهنگی هنری شهدای کربلا اجرا می شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری شبستان ، گلی سلطانی» مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهدای کربلا مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای ورنکش شهرستان میانه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز اظهار داشت: طرح توانمندسازی دانش آموزان روستاهای محروم شهرستان با اهداف خیرخواهانه و و آموزشی اجرایی می شود.

   

  وی خاطرنشان کرد: طرح توانمندسازی آموزشی دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی با عنوان «طرح امین» در راستای محرومیت زدایی، تحقق عدالت آموزشی و تلاش در راستای رفع مشکلات درسی در شش روستای محروم این شهرستان اجرا می شود.

   

  سلطانی افزایش مهارت‌های تحصیلی، کمک به دانش آموزان در یادگیری بهتر دروس، تلاش برای کاهش افت تحصیلی دانش آموزان و مقابله با ترک تحصیل آنان را از مهمترین اهداف اجرای طرح برشمرد و گفت: اجرای هرچه بهتر این طرح به تعامل و همکاری هرچه بهتر و بیشتر آموزش و پرورش شهرستان میانه نیاز دارد.

   

  وی افزود: بعد از اتمام فصل امتحانات، قرار است با هدف افزایش سطح سلامت روانی و کمک به رفع مشکلات روحی و رفتاری دانش آموزان؛ مرحله دوم طرح امین در قالب توانمندسازی مهارتی دانش آموزان و اولیای آنان در دستور کار کانون قرار گیرد که با حمایت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و دیگر نهادهای مسئول اجرا خواهد شد.

   

  مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهدای کربلا اجرای طرح توانمندسازی شغلی و مهارتی زنان سرپرست خانوار را ازدیگر برنامه های این کانون عنوان کرد و افزود: این طرح در سالهای گذشته و طی چند مرحله اجرا شد که امسال با خریداری دستگاه‌های مورد نیاز از جمله تولید رب و سبزیجات آماده توسط بانوان روستا انجام خواهد شد.

   

  گفتنی است، کانون فرهنگی هنری شهدای کربلا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای محروم ورنکش میانه فعالیت دارد و مدیر مسئول این کانون؛ خود یکی از بانوان کارآفرین شهرستان میانه شناخته می شود.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز