• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ | کد خبر : 45835
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کمک سه هزارو۶۰۰ میلیارد تومانی خیرین به حوزه سلامت کشور
  دیبا:وزیر بهداشت و درمان وآموزش پزشکی اعلام کرد: امسال خیرین حوزه سلامت سه هزار و۶۰۰ میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کشور کمک کردند که نسبت به پارسال ۲ برابر افزایش نشان می دهد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ،دکتر بهرام عین اللهی  در حاشیه بازدید از مجموعه دانشکده علوم پزشکی استان البرز که توسط یک فرد خیر در دست ساخت قرار گرفته است، افزود: سال گذشته خیرین حوزه سلامت یک هزارو۹۰۰ میلیارد تومان در این بخش کمک کردند.

  وی با قدردانی از خیرین حوزه سلامت کشور گفت : اکنون نیز مجموعه دانشکده علوم پزشکی استان البرز در زمینی به مساحت ۲۲ هزارو۵۰۰ متر مربع در پنج طبقه توسط یک فرد خیر در حال ساخت و تکمیل است.

  وزیر بهداشت و درمان وآموزش پزشکی اظهار کرد: این مجموعه دارای ۱۷ کلاس درس ، سالن اجتماعات به ظرفیت ۳۰۰ نفر ، آزمایشگاه های پیشرفته ، کتابخانه بزرگ ، سالن مطالعه کتاب و امکانات پیشرفته پزشکی و آموزشی است .

  عین اللهی گفت : دانشکده علوم پزشکی البرز که ساخت آن از سال ۹۹ آغاز شده اکنون با بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه تکمیل و بهره برداری قرار گرفته است.

  وی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان برای ساخت این مجموعه آموزشی پزشکی به ظرفیت ۷۰۰ دانشجو توسط یک فرد خیر به نام آقای مطهر نژاد هزینه شده است.

  بهره برداری از ۲ بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی در اوایل سال آینده

  رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از گشایش ۲ بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی در اوایل سال آینده در این استان خبر داد.

  دکتر شهرام صیادی در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از مجموعه ساختمان دانشکده خیرساز علوم پزشکی البرز افزود: این ۲ بیمارستان درفردیس و کرج به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات مجهز شده است.

  وی با بیان اینکه تاکنون استان البرز در بحث زیر ساخت های پزشکی با مشکلات و کاستی های فراوانی مواجه بوده است ، گفت : با اهتمام دولت سیزدهم تلاش ها برای رفع این کاستی ها مضاعف شده است.

  وزیر بهداشت و درمان در سفر یک روزه خود به استان البرز صبح امروز از بیمارستان ۲۶۰ تختخوابی شهرستان فردیس بازدید کرد

  بر چسب ها: , ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز